BLOG

Jak na přípravu Vašeho dokonalého firemního večírku

Jak na přípravu Vašeho dokonalého firemního večírku
Cílem článku z řady „Firemní vánoční a novoroční večírek“ je poskytnout radu všem, kteří v blízké době firemní večírek pořádat budou nebo již v nějaké fázi příprav jsou.
A na co všechno tedy při přípravě večírku nezapomenout? Čtěte a rozmýšlejte…!

Skotské hry

Skotské hry
Hledáte netradiční avšak stylový sportovní firemní den?
Skotské hry jsou jsou vhodné jako celodenní či půldenní sportovní firemní den pro malé skupiny, stejně jako pro celá firemní oddělení. Ve všech disciplínách lze totiž  soutěžit jak v týmech, tak individuálně...

Fotokoutek

Fotokoutek

Fotokoutek pro Vaši firemní akci, prezentační akci, sportovní den, kongres, ples, festival nebo svatbu...

Teambuilding v centru města

Teambuilding v centru města
Měli byste zájem o teambuilding v centru města?
Odhalte s námi úkryt tajemného fantoma! A zažijte netradiční teambuilding přímo ve městě.
Fantomova nejoblíbenější města: Kutná Hora, Mikulov, Hradec Králové, Praha ...

Chtěl by ses stát novou posilou našeho týmu?

Chtěl by ses stát novou posilou našeho týmu?

 Hledáme instruktory pro firemní a teambuildingové akce! 

Pokud hledáš zajímavou brigádu, více informací nalezneš v článku. 

Teambuilding na jižní Moravě - teambuilding plný slunce a vína

teambuildingové aktivity, na jižní moravě

Pokud chcete vyrazit na opravdu krásný a všemi smysly zážitkový teambuilding, pak určitě nezapomeňte na jižní Moravu. 
Místo konání: jižní Morava, Nové Mlýny, Pálava, Znojemsko, Lednice Lednicko-valtický areál...
 

Bláto, spousta bláta ...

Bláto, spousta bláta ...

Objevte v sobě gladiátora!

Firemní Gladiator race je závod připraven speciálně pro 4-členné týmy.

Zvážil už i Váš tým účast na pražském Gladiátor race v termínu 29.října?

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

Hruboskalsko - Jarní teambuilding

Hruboskalsko - Jarní teambuilding

Lákají Vás zážitky v jarní probouzející se přírodě, ale díky pracovním povinnostem na ni nemáte čas? Připravíme Vám teambuildingový program v krásném prostředí Hrubé Skály v Českém ráji. Atraktivní ubytování v zámeckém hotelu Hrubá Skála, speciality šéfkuchaře, pískovcové skalní město a probouzející se příroda Českého ráje...

PF 2017

PF 2017

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a přejeme Vám skvělý rok 2017.

Zimní teambuildingové aktivity

Zimní teambuildingové aktivity

Ano, i v zimě můžete zažít nezapomenutelný teambuilding! OMT group má připraveno několik variant zimních teambuildingových programů. Jedna varianta Vás zavede na hřebeny hor, kde absolvujete klasické teambuildingové aktivity v zasněžené krajině. Program je doplněn o ...

Týmové vaření nejen v Bruselu!

Týmové vaření nejen v Bruselu!

Týmové vaření je v současnosti velmi oblíbená teambuildingová aktivita vhodná k prohloubení týmové spolupráce. Proč ji nespojit s cestovatelským zážitkem? Vydejte se s námi do některé z kulinářských destinací...

Školení instruktorského týmu OMT group

Školení instruktorského týmu OMT group
V půlce dubna proběhlo v táboře J. A. Komenského v Bělči nad Orlicí pravidelné dvoudenní školení našich instruktorů. Školení bylo zaměřeno na nové herní prvky a teambuildingové aktivity zařazené do portfolia produktů OMT group. Dále byli proškoleni nováčci, kteří rozšíří naše řady. 
 
Naši noví instruktoři se pod vedením zkušených a lety praxe ověřených senior-instruktorů důkladně seznámili s výběrem problemsolvingových a teambuildingových aktivit...

OMT group firemní štafety 2015

OMT group firemní štafety 2015

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás, jménem společnosti OMT group a občanského sdružení SportVisio, pozvat na největší sportovní událost východních Čech – OLFINCAR HRADECKÝ PŮLMARATON 2015, který se bude konat v neděli 11.10.2015 v Hradci Králové na Malém náměstí.

 

PF 2015

PF 2015

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku Vám přejeme hromadu zážitků, které nezevšední.

Firemní novoroční večírek

Firemní novoroční večírek

Nezoufejte! Přestože jste nestihli firemní vánoční večírek, můžete začít rok 2015 novoročním večírkem a stylově. Na míru Vám připravíme novoroční večírek například ve stylu 30.let, ale na výběr máme přes 50 dalších variant.

Pro hosty novoročního večírku navrhneme pozvánku, pomůžeme Vám s výběrem originálních dárků a program doplníme o ...

Test týmových rolí podle M. BELBINA

Test týmových rolí podle M. BELBINA

Společnost OMT group je certifikovaným partnerem pro Testování týmových rolí podle Mereditha Belbina. Přinášíme ucelený popis testování, požadavků na účastníky a průběhu semináře, včetně možností ...

MAROKO - průzkum destinace

MAROKO - průzkum destinace
Na pozvání naší partnerské cestovní kanceláře jsme v minulém týdnu mohli detailně poznat MAROKO a objevit téměř všechna jeho známá i méně známá tajemství.
 
Očekávat můžete exotiku a jiný svět bez obav o své bezpečí!
 
A kam nejlépe vyrazit? Jedete-li za koupáním, vodními sporty nebo golfem  - dobře vám poslouží pobřeží Atlantského oceánu ...

 

LUXUS, VÝJMEČNOST, KLID A POHODA

LUXUS, VÝJMEČNOST, KLID A POHODA

To vše charakterizuje středisko Oberlech. Chcete-li dopřát sobě, nebo svým klientům něco opravdu výjmečného, vydejte se s námi do tohoto překrásného alpského střediska.

Vánoční večírek 2014

Vánoční večírek 2014

Původně jste vánoční večírek neplánovali, ale teď si říkáte, že by bylo příjemné takové neformální zakončení roku? Večírek pro zaměstnance? Pro obchodní partnery? Myslíte, že už je pozdě a nestihnete ho zorganizovat? My to zvládneme k Vaší spokojenosti.

Výsledky - OMT group firemní štafety 2014

Výsledky - OMT group firemní štafety 2014

Přinášíme výsledky z OLFINCAR Hradeckého půlmaratonu 2014 - sekce OMT group firemní štafety. Letošního 1.ročníku OMT group firemních štafet se zůčastnilo celkem 10 firemních týmů převážně z Královehradeckého a Pardubického kraje. Na trati panovala skvělá atmosféra podpořená nejen nádherným počasím, ale i silnou podporou fanoušků podél celé trati. 

OMT group firemní štafety - HRADECKÝ PŮLMARATON již tuto neděli !

Vážení účastníci OMT group firemních štafet,
tímto si Vás dovolujeme srdečně pozvat do stanu OMT group na Malém náměstí. Po absolvování závodu je pro váš tým připraven ...
 

OMT group firemní štafety - HRADECKÝ PŮLMARATON

 Vážení obchodní partneři, tímto Vás zveme na OMT group firemní štafety, které se uskuteční v rámci HRADECKÉHO PŮLAMARATONU dne 12.10. 2014. OMT group firemní štafety jsou přímou součástí hlavního závodu, tedy běhu na 21,097 km. Každý člen týmové štafety tedy běží jednu čtvrtinu této trasy.

Pravidelné školení instruktorů OMT group

Před začátkem podzimní sezóny nabité firemními akcemi proběhlo pravidelné třídenní školení našich instruktorů. Stávající tým byl rozšířen o několik nováčků.

Ilustrační obrázek

Podzimní firemní setkání

city outdoorPokud ještě zvažujete, že byste rádi do konce roku chtěli uspořádat nějaké výjezdní setkání Vašeho firemního týmu a máte strach z podzimního počasí, můžete vyzkoušet námi osvědčený typ programu, který nazýváme city „outdoor“.

Netradiční odměna Vašim zaměstnancům

teamspirit na plachetniciPokud letos chcete nabídnout netradiční odměnu Vašim zaměstnancům nebo obchodním partnerům, incentivní programy mohou být tím ideálním řešením. Díky individuálnímu přístupu a dlouhodobým zkušenostem dbáme na vysokou atraktivitu programů a jedinečnou atmosféru akcí. Vybírat můžete z širokého portfolia lokalit nejen v České republice, ale i v celém světě.