OMT group firemní štafety 2015

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás, jménem společnosti OMT group a občanského sdružení SportVisio, pozvat na největší sportovní událost východních Čech – OLFINCAR HRADECKÝ PŮLMARATON 2015, který se bude konat v neděli 11.10.2015 v Hradci Králové na Malém náměstí.

 
OMT group firemní štafety 2015

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás, jménem společnosti OMT group a občanského sdružení SportVisio, pozvat na největší sportovní událost východních Čech – OLFINCAR HRADECKÝ PŮLMARATON 2015, který se bude konat v neděli 11.10.2015 v Hradci Králové na Malém náměstí.

OMT group firemní štafety jsou přímou součástí hlavního závodu, tedy běhu na 21,097 km. Každý člen týmové štafety tedy běží jednu čtvrtinu této trasy. Týmová spolupráce, radost z absolvování závodu a společný silný prožitek jsou nedílnou součástí takovéto štafety.

Podpořte své kolegy na cestě k
  • zdravému životnímu stylu
  • týmové spolupráci
  • společnému prožitku
  • propagaci společnosti
Bylo by pro nás velkou ctí Vás a Vaše kolegy přivítat na startu OLFINCAR HRADECKÉHO PŮLMARATONU 2015, kterého se v minulém ročníku zúčastnilo přes 2000 běžců. Sportovci se poperou s nádhernou tratí, která vede jak centrem města, tak jejími okrajovými částmi a především krásnými Hradeckými lesy.
 

Pro účastníky OMT group firemních štafet bude připravena speciální sekce s občersvením.

Výherci OMT group firemních štafet obdrží věcné ceny.

 
Termín: neděle 11.10. 2015 - start hlavního závodu ve 12:30
Přihláška do OMT group firemních štafet.
 
 
Těšíme se na Vás, realizační tým OMT group