Křížem krážem Českým rájem - Teambuilding a outdoor

  • teamová expedice

  • teambuilding v srdci Českého ráje

  • koloběžky, kanoe, slaňování ...

  • lokalita: Český ráj - Kozákov, Malá Skála, Dolánky, Skalní město Prachov

  • počet účastníků: 10 - 70 osob

KŘÍŽEM KRÁŽEM ČESKÝM RÁJEM

Týmová expedice doslova napříč Českým rájem nabízí jejím účastníkům především jedinečnou přírodní scenérii, historické zajímavosti a pochopitelně i atraktivní teambuildingové a outdoorové aktivity.

PROGRAM EXPEDICE A OUTDOOROVÉ AKTIVITY:

Utajený příjezd autobusem na nejvyšší bod Českého ráje – Kozákov.

Po regionálním kvízu situovaném na vrcholu rozhledny jsou účastníci rozděleni do akčních týmů po cca 6-8 členech. V těchto týmech následně intervalově vyjíždí na cestu.

V první fázi absolvují účastníci teambuildingového programu downhillovou hřebenovou pasáž na terénních koloběžkách. Během přejezdu absolvují na exponovaných místech záludné problem solvingové aktivity.

Ve druhé fázi teambuildingové expedice odevzdají koloběžky a vydávají se na pěší/běžecký orienťák, opět obohacený o úkol, nyní lanovou překážku.

Teambuilding Český ráj
Týmová expedice Český ráj
Expedice napříč Českým rájem

Po absolvování předchozí aktivity obdrží účastníci opět koloběžky a finálním rychlým sjezdem okolo monumentálních Suchých skal se dostanou do Malé Skály. Zde doplní síly ve vyhlášené staročeské hospůdce Boučkův statek.

Dále se nalodí do kanoí, po Jizeře sjedou cca 12km do Dolánek u Turnova do legendární hospůdky s názvem Zrcadlová koza. Zde se první den končí, následuje přejezd do hotelu. Večeře formou BBQ.

Druhý den pokračuje v duchu objevování krás přírody Českého ráje za použití offroadových vozítek Segway.

Teambuildingové aktivity Český ráj
Teambuildingová expedice
Teambuildingová expedice

Pro teambuilding Křížem krážem Českým rájem velmi často a rádi využíváme hotel Karel IV. v Turnově. Hotel disponuje vším, co pro Vaši firemní akci a teambuilding potřebujete - výbornou kuchyni, skvělé konferenční zázemí a především vynikající lokaci vzhledem k outdoorovému teambuildingu.

UložitUložit

UložitUložit