SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY– INCENTIVNÍ PROGRAM

Nekompromisní luxus před nímž ostatní svět bledne závistí, fantastické stavby, které Vám doslova vyrazí dech a neuvěřitelně čisté pobřeží s bílým pískem, prostorem a pohodlím, o kterém si přeplněné evropské pláže mohou nechat jenom zdát. Místo, kde se supermoderní architektura snoubí s islámským prostředím a tradicemi.

Dostupnost: přímý let z Prahy (SmartWings a Emirates)

Místo: hotel Qamardeen ****

Délka: 4 dny (program lze na přání prodloužit nebo zkrátit)

dubai - incentivní programDíky petrodolarům arabských šejků se mohou SAE pochlubit atrakcemi, které by leckdo nazval rozmařilými. Délka a podoba programu tedy může být libovolná – od prostého užívání luxusu po akční plán nabitý adrenalinem. Dubaj je dosažitelná přímým letem z Prahy společnostmi SmartWings a Emirates. 

Spojené Arabské Emiráty je možné navštěvovat celoročně, klasické léto kopíruje poměrně přesně to naše. Od června do září mohou být teploty nadmíru vysoké.

MOŽNOSTI PROGRAMU

City Tour - prohlídka města, návštěva tradičních arabských trhů, proslulého Trhu se zlatem, Textilního trhu a Trhu s kořením, prohlídka moderní i staré části města. Večerní vyhlídková na tradiční dřevěné lodi dhow s večeří.

„Desert Safari“ – výlet jeepy po písečných dunách. Asi po dvou hodinách zastávka ve velbloudí farmě, cesta jeepy dále pokračuje do beduínského tábora, po cestě je panoramatická zastávka –sledování západu slunce. V táboře BBQ hostina včetně neomezené konzumace nealko s programem, během kterého uvidíte břišní tance, ochutnáte jedinečnou arabskou kávu nebo vodní dýmku, můžete se svézt na velbloudu, nechat se ozdobit henou. Cesta jeepy zpět do hotelu.

Prohlídka města Dubaj – návštěva nejzajímavějších míst. Historické památky, návštěva muzea a supermoderní architektura spolu s několika světovými NEJ. Vycházka k nejvyšší budově, shlédnutí představení největší vodní fontány a návštěva největšího nákupního centra na světě.

Ferrari World - největší vnitřní zábavní park na světě.K hlavním lákadlům patří bezesporu nejrychlejší horská dráha na světě, která dosahuje rychlosti až 200 km/h. Návštěva  exkluzivního zábavního parku Ferrari nabízí více než 20 atrakcí.

Prohlídka pouštní oázy Al Ain - okouzlující pouštní oáza, která v časech minulých byla známá jako zastávka obchodních karavan. Dnes je to 2. největší oáza v Emirátech, kde je mimo jiné také univerzita.