Reference incentivních programů

AQUADOME, LAENGENFELD, RAKOUSKO

aquadome, laengenfeldPočet účastníků:   různé skupiny od 15 do 50

Trvání:   různé programy od 2 do 6 nocí

Program a aktivity:

Exkluzivní destinace v jednom z nejluxusnějších wellness hotelů v Evropě. Hotel Aquadome se nachází poblíž vyhlášeného lyžařského střediska Soelden pod Oetztalským ledovcem, co by kamenem dohodil od nástupu do ferratových cest, v dosahu cyklostezek i raftem sjízdných řek.

GOSAU, RAKOUSKO

gosau via ferataPočet účastníků:   220

Trvání:   3 dny

Program a aktivity:  

Doprovodný program vyplňoval polovinu třídenního korporátního setkání: v prvním bloku měli účastníci možnost vyzkoušet těžký život alpského rolníka, ve druhém pak ochutnat krásy oblasti Salzkammergut.

KONFERENCE V READINGU, VELKÁ BRITÁNIE

readingPočet účastníků:   30

Trvání:   2 dny

Program a aktivity:  

Doprovodný program na mezinárodní konferenci celosvětově působící společnosti sestával ze dvou bloků – základního teambuildingového modulu a fotoworkshopu.

ISLAND

ISLANDPočet účastníků:   45

Trvání:   5

Program a aktivity:

Ač odlehlý a nehostinný ostrov na rozhraní Evropy a Ameriky, nabízí Island nepřeberné množství přírodních krás a vyspělou turistickou infrastrukturu, umožňující vyžití v aktivitách od pěší turistiku přes rafting po golf.

MAURITIUS

mauritiusPočet účastníků:   různé skupiny od 11 do 40

Trvání:   8 dnů / 7 nocí

Program a aktivity:  

Populární program na úžasném ostrově uprostřed Indického oceánu. Korálové útesy, tyrkysové moře, přátelští obyvatelé a spousty atraktivních aktivit pro ty, kterým nestačí relaxace na bělostných plážích.

ZÁPADNÍ KRÉTA

západní krétaPočet účastníků:   9

Trvání:   7 dnů

Program a aktivity:

Top management firmy ozvláštnil svoji výjezdní pracovní poradu atraktivním doplňkovým programem – pochodem soutěskou Samaria, návštěvou legendárního paláce v Knossu nebo dvoudenním výletem na bájný ostrov Santorini.

 

STŘEDNÍ KRÉTA

střední krétaPočet účastníků:   25

Trvání:    6 dnů

Program a aktivity:  

Odměnění zaměstnanci a partneři měli možnost strávit 5 nocí v luxusním resortu na pobřeží Krétského moře. Pobyt byl ozváštněn výlety pro zájemce – od plavby lodí se skleněným dnem přes Krétskou folklorní noc až po náročný sestup soutěskou Samaria.

ZIMNÍ LAPONSKO

zimni laponskoPočet účastníků:   15 z 5 zemí

Trvání:    4 dny

Program a aktivity:  

Program zavedl vybrané partnery společnosti na polární kruh přímo uprostřed arktické zimy. Účastníci vyzkoušeli tradiční severské činnosti od jízdy na psích spřeženích přes rybolov v ledu, sněžnice či sněžné skútry. Vše bylo završeno přenocováním v Arctic hotelu, vybudovaném pouze ze sněhu a ledu.