>  TOP 10  <  INCENTIVNÍ EUROVÍKENDY

TAJEMSTVÍ JANTAROVÉ KOMNATY - PETROHRAD, INCENTIVNÍ ZÁJEZD RUSKO

Program, který Vás vtáhne za zlatem carských paláců a bídou rudé revoluce. Navštivte město, budované do smrtelného vyčerpání tisíce dělníků, kde vznikly jedny z nejskvostnějších paláců a galerií v Evropě. Objevte bývalé hlavní sídlo carského Ruska, vydejte se po stopách Alexandra Puškina nebo splujete řeku Něvu a zažijte otevírání slavných sklopných mostů.

  • Dostupnost: letecky (Praha - Petrohrad cca 2,5 hodin letu)
  • Ubytování: v hotelech kategorie 4* (např. Courtyard by Marriott Vasilievsky)
  • Počet osob: 15 - 30

NÁVRH ITINERÁŘE:

1. Den - Odlet dopoledne z Prahy Ruzyně, odpoledne přílet do Petrohradu, ubytování, večeře v hotelu, večerní seznamovací prohlídka města, plavba lodí po řece Něvě a městských kanálech (vč. půlnočního „Otevírání mostů" - jedinečná podívaná na otevírání slavných sklopných mostů).

2. Den - Celodenní prohlídka Petrohradu (UNESCO - interaktivní prohlídka Petropavlovské pevnosti s kostýmovanými herci, návštěva Ermitáže), oběd v restauraci v pevnosti, večeře v hotelu, volitelný program: návštěva baletu (Mariinské divadlo) či tradiční parní lázně „baňa".

3. Den - Celodenní výlet po okolí Petrohradu (Puškin - prohlídka paláce císařovny Kateřiny s Jantarovou komnatou, muzeum ruské vesnice Šuvalovka), oběd ve vesnici Šuvalovka, ukázka tradičních lidových řemesel a kurs vaření tradičních pokrmů, večeře v muzeu vodky s ochutnávkou.

4. Den - Dopolední volný program, odpoledne odlet do ČR.

Další incentivní Eurovíkendy z naší nabídky:

Barcelona   Bordeaux   Brusel   Budapešť   Lisabon   Norsko   Petrohrad   Porýní   Vídeň