ST. MARTINS THERME & LODGE ****

Ptačí svět na dlani

St. Martins Therme & Lodge v rakouském Burgenlandu vsadily na úzkou spolupráci se správou národního parku v sousedním Seewinkelu a nabízejí svým hostům safari po okolní stepní a jezerní krajině, která tvoří největší ptačí ráj v Evropě. Hotel je harmonicky začleněný do úchvatné krajiny okolní přírodní rezervace, přitom ale nabízí nejmodernější luxus a styl s  nejnovějším lázeňským zařízením. Hotelové pokoje jsou zařízeny v přírodním designu navozující domácí pohodu.

Areál St. Martins Therme & Lodge **** se rozkládá na 2000 m2 spolu s pěti vnitřními a třemi venkovními bazény. Bazény obsahují vodu různých teplot. Pro příznivce slané vody tu je možnost venkovního bazénu. Veškerá voda je čerpána ze skály, 860 m pod povrchem Burgenlandu. Je to třetí certifikovaný léčivý pramen. Relaxační pokoje se nachází v ohnisku střediska s výhledem na nekončící přírodu.

Hotel nabízí i spoustu jiných aktivit: vodní aerobic, spa křesla s masážními tryskami, venkovní slané koupele, nahé sprchy, komplexní sauna, studené a teplé vodní lázně s masážními tryskami, relaxační lázně, variační sprchy, relaxační a odpočinkové prostory, sauna bar a jiné.

V restauraci se podává místní kuchyně, kterou je spolková země Burgenlandsko proslulá. K dobrému jídlu patří i vynikající víno.

St. Martin´s Therme & Lodge byly vyznamenány prestižní cenou "World Travel Awards" jako nejlepší rakouský resort roku 2011.

Aktivity a program

Aktivní a poznávací program

  • Pohodová cykloturistika po rovině v těsné blízkosti Neziderského jezera
  • Pozorování místní fauny dalekohledy Swarowski
  • Noční safari
  • Windsurfing a  jachting na Neziderském jezeře
  • Vychutnání si místních specialit a především vyhlášených bílých vín
  • Výlet do Vídně
  • >>  více

Doprava

Autem / autobusem

Praha – St. Martins Lodge            378 km / 3 h 32 min

Brno - St. Martins Lodge               179 km / 1 h 54 min

Lokace

Napište nám na omt@omt.cz, zavolejte +420 730 874 555 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit