LEKTORSKÝ TÝM

Mgr. Radek TEJC, MBA

Vzhledem ke své dlouholeté praxi v pozici jednatele společnosti se Radek zaměřuje v oblasti vzdělávání a rozvoje na akviziční a obchodní činnost. Jako lektor se soustředí na tvorbu a realizaci změnových a diagnostických programů. Diagnostika prostřednictvím assessment a development center je zaměřena na tým jako celek i na jednotlivce...

Vzhledem ke své dlouholeté praxi v pozici jednatele společnosti se Radek zaměřuje v oblasti vzdělávání a rozvoje na akviziční a obchodní činnost. S klienty se zaměřuje jak na praktickou aplikaci obchodních dovedností, tak i na zpracování obchodní koncepce či obchodní strategie v návaznosti na firemní cíle a vize klienta. Jako lektor se dále soustředí na tvorbu a realizaci změnových a diagnostických programů. Diagnostika prostřednictvím assessment a development center je zaměřena na tým jako celek i na jednotlivce.
   Další oblastí specializace je teambuilding, vedení týmu, leadership, komunikační dovednosti při vedení lidí, využití potenciálu týmu a jeho členů. Od roku 1993 působí na manažerských pozicích zejména v oblasti obchodu a marketingu. V roce 1999 zakládá vlastní společnost, která úspěšně působí na trhu v ČR a v zahraničí již přes deset let.
 
Osobně zastřešuje dlouhodobé projekty vzdělávání pro ČSOB, ČKD, Plzeňský Prazdroj, Euronics a další, v rámci kterých se spolupodílel na implementaci týmové práce v uvedených společnostech.
 
Je jednatelem společnosti OMT group, s.r.o.

Lektorské zkušenosti:

ČSOB, RWE, Zentiva, Nestlé, Plzeňský Prazdroj, HP Tronic, ČKD, Škoda Plzeň a další.
 

Dosažené vzdělání a certifikáty

  • Univerzita Hradec Králové
  • MBA studium Nottingham Trant University
  • SPIN metoda
  • Týmové role dle Mereditha Belbina