LEKTORSKÝ TÝM

Michal Havlíček

Michal se zaměřuje se na programy manažerských, obchodních a komunikačních dovedností, ale také na realizaci osobních rozvojových programů v oblasti změn, stress managementu a cílených sociálně psychologických výcviků...

 

Michal se zaměřuje se na programy manažerských, obchodních a komunikačních dovedností, ale také na realizaci osobních rozvojových programů v oblasti změn, stress managementu a cílených sociálně psychologických výcviků.
 
Klíčovou aktivitou Michala je individuální či maloskupinový koučink a sociálně psychologický výcvik formou zakázkových programů nebo přímo na „pracovní ploše“. Specializuje na rozvoj osobnosti a její cílenou změnou. Praxe v oblasti koučinku a výcviku managementu od roku 1994. 
 
Michal pracuje s cílem maximálního využití svých praktických dovedností kouče a manažerských, lektorských dovedností, vytváření efektivního obchodní partnerství a dosahování sjednaných cílů.
 

Lektorské zkušenosti: 

ČEZ, HOPE GLOBAL Europe, Faurecia, LINET, Kooperativa, UPOL, SUDOP PRAHA, ŠKODA PRAHA, GENERAL BOTTLERS, BAXTER a další …
 

Vzdělání a certifikáty: 

  • Vysoká škola v Bratislavě
  • FF UK, Sociálně psychologický výcvik při Katedře psychologie 
  • FF UK, Postgraduální studium psychologie – obor sociální psychologie
  • Výcvik Sociální dynamiky u doc. Soni Hermochové /certifikace i licence trenéra sociálních dovedností/