MAĎARSKO - HRADY A JESKYNĚ ATTILOVA KRAJE - INCENTIVNÍ ZÁJEZD

  • Jeskynní jezero Tapolca
  • Prohlídka národního parku oblasti Kis-Balaton
  • Historický turnaj v aréně hradu Sümeg
  • Prohlídka jeskyně Csodabogyós
  • Jachting na Balatonu
  • Relax a wellness v maďarských termálech
MAĎARSKO - HRADY A JESKYNĚ ATTILOVA KRAJE - INCENTIVNÍ ZÁJEZD

Objevte skrytou krásu maďarské historie, národního parku Kis - Balaton a rafinovaných jeskynních systémů. Vše okořeníte výborným maďarským vínem, čardášem a odpočinkem v termálních lázních.

  • Počet účastníků: 15 - 50
  • Trvání: 3 - 5 dní
  • Ubytování: hotel Wellness Kapitány **** Sümeg

Jeskynní jezero Tapolca - Objevte jedinečný jeskynní systém, který je po většinu roku zatopený a jediná možná prohlídka je s pomocí lodičky.

Prohlídka národního parku oblasti Kis-Balaton - Návštěva přísně chráněného území Kis Balaton s profesionálním průvodcem. Navštívíte tak jednu z nejvýznamnějších ptačích rezervací v Evropě, kde mimo 250 různých druhů ptáků, uvidíte i řadu dalších vzácných rostlin a zvířat.

Maďarsko - firemní akce na Balatonu
Maďarsko - incentivní zájezd - hotel Kapitány
Maďarsko - incentivní zájezd - hostina na hradě Sümeg

Historický turnaj v aréně hradu Sümeg s hrádní večeří - Program začíná drezůrou Andaluských koní za doprovodu hudby, kde účastnící mohou sledovat široký repertoár tradiční španělské jezdecké školy. Následuje rytířský turnaj, který je veden v duchu středověké doby.

Prohlídka jeskyně Csodabogyós - Poblíž Balatonu u městečka Balatonederics, v krásném lese Balatonského národního parku, je přísně chráněná jeskyně Csodabogyós, která je zčásti přístupná veřejnosti. Prohlídka více než 5 km dlouhé jeskyně trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny. Každý účastník obdrží speciální kombinézu, přilbu a svítilnu.

Maďarsko - incentivní zájezd - speleologie
Maďarsko - incentivní zájezd - jezero Tapolca
Maďarsko - incentivní zájezd - jachting na Balatonu

Jachting na Balatonu - Největší evropské sladkovodní jezero, jehož vodní plocha je 600 km2, jeho délka je 77 km a průměrná hloubka vody je 3,5 m. Kolem Balatonu čekájí všude na milovníky vody dobře udržované travnaté pláže. 

Na kole podél Balatonu - Cyklistické výlety v této oblasti jsou velmi nenáročné a pohodové. Podél celého Balatonu (a jeho přilehlého okolí) je hustá síť značených cyklistických stezek s velikým množstvím zastávek na koupání, návštěvu památek a případné občerstvení v místních vinařských sklípcích.

Relax a wellness v maďarských termálech - jeden významný termální pramen je přímo v Sümegu, který využívá i hotel Kapitány ****. Další vyhlášenou oblastí na lázeňské procedury je Budapešť, kterou můžete vedle požitku z koupání v termální vodě navštívit i kvůli nevšednímu incentivnímu programu.

Maďarsko - incentivní zájezd - hrad Sümeg
Maďarsko - incentivní zájezd - rytířský turnaj na hradě Sümeg
Maďarsko - incentivní zájezd - speleologie