EVENTOVÁ AGENTURA PRAHA

  • výběr toho nejlepšího prostoru 

  • guest management

  • návrh a výběr gastro zážitku

  • ideální řečník / moderátor 

  • grafické práce, technika

  • multimediální obsah, branding​

  • foto/video dokumentace eventu

EVENTOVÁ AGENTURA PRAHA

Připravujete konferenci, kick off meeting, kongres, firemní večírek, nebo zákaznickou akci? Hledáte někoho, kdo by Vám pomohl s realizací Vašeho eventu? Chcete zažít opravdu výjimečnou akci? Naše eventová agentura se realizaci akcí a eventů věnuje již 20 let! Tyto zkušenosti se nám podařilo přetavit v originální know-how. Víme jak zrealizovat firemní akci, kterou si budou hosté dlouho pamatovat.

eventová agentura - výběr řečníka dle tématu
eventová agentura - hostesky
eventová agentura Praha - atraktivní doprovodný program

Pořádání eventů a firemních akcí máme v krvi!

Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho nejzajímavějšího místa, navrhneme pestrý a neobyčejný program stylizovaný právě pro Váš event, Vaše hosty. Navrhneme catering, který se může pojit k místu konání, nebo tématu eventu. Přivezeme ty nejkrásnější hostesky, vyzdobíme prostory, zajistíme techniku a vyladíme vše do posledního detailu.  Především se postaráme, abyste se nemuseli starat!

 

Reference event agentura: 

"Agenturu OMT jako celek mohu doporučit pěti hvězdičkami. A to z pěti! Celý tým je parta skvěle sehraných profíků a nebojí se ničeho. Každá akce je vždy pečlivě připravena od A do Z a jako zadavatel mám k OMT vždy 100% důvěru."

Filip Šubr, 

event manager Sazka a.s.

eventová agentura - zajištění občerstvení
eventové akce Praha
eventová agentura - večerní doprovodný program

Originální eventy nejen v Praze

Podívejte se na krátký sestřih realizací naší eventové agentury. Eventové akce realizujeme po celé ČR, ale i v zahraničí. Rádi Vám připravíme event na míru, tak, aby byli nadšeni všichni hosté. 

  

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ - EVENTOVÁ AGENTURA PRAHA

* - takto označené položky je nutné vyplnit