TÝMOVÉ VAŘENÍ MMMMH! - KULINÁŘSKÉ CENTRUM V BRUSELU

  • bez práce nejsou koláče ani steaky!

  • týmové vaření na té nejvyšší gastronomické úrovni

  • nejkvalitnější ingredience

  • luxusní pomůcky

TÝMOVÉ VAŘENÍ MMMMH! - KULINÁŘSKÉ CENTRUM V BRUSELU

TÝMOVÉ VAŘENÍ - VÝSLEDEK, KTERÝ VÁM BUDE CHUTNAT

Týmové vaření je v současnosti velmi oblíbená teambuildingová aktivita vhodná k prohloubení týmové spolupráce. Bruselské kulinářské centrum Mmmmh! nabízí v tomto ohledu servis na té nejvyšší úrovni a při vícedenním incentivním pobytu v Bruselu patří rozhodně k aktivitám, které byste si se skupinou kolegů neměli nechat ujít.

Týmové vaření v Bruselu - firemní akce
Teambuildingová aktivita - firemní vaření
Týmové vaření v Bruselu - teambuilding

KDE A JAK? A CO VLASTNĚ BUDEME PŘIPRAVOVAT?

Z nejužšího centra Bruselu kolem Grand Plaz se do místa konání dostanete tramvají, příjemnou, asi pětadvacetiminutovou procházkou, nebo zajištěným autobusem. Po přivítacím přípitku a základních instrukcích je vysvětleno, které činnosti bude nutné vykonat a každý si tak má možnost vybrat aktivitu, která ho baví nebo je pro něho lákavá. Program většinou zahrnuje tříchodové menu, které může být zaměřeno různými směry – na středomořskou či asijskou kuchyni, na luxusní gurmetské menu, nebo stylově na belgickou kuchyni, která patří k nejčastějším volbám našich klientů.

O celé, předem sestavené menu se stará zkušený šéfkuchař. Celý program může probíhat v řadě jazyků dle zadání, a přestože v tuto chvíli centrum nedisponuje česky mluvícím „šéfem“, ani účastníci, kteří se zvoleným jazykem nedomluví, nejsou ponecháni osudu: veškerou komunikaci překládá průvodce skupiny.

Po celou dobu vaření i stolování je k dispozici otevřený bar, který zahrnuje vodu, bílé a červené víno a na přání i pivo.

Firemní vaření - týmová spolupráce
Firemní vaření v Bruselu - teambuilding
Firemní vaření v Bruselu - týmová spolupráce

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ - TÝMOVÉ VAŘENÍ:

* - takto označené položky je nutné vyplnit