Teambuilding v Krkonoších

  • letní i zimní teambuildingové aktivity v Krkonoších

  • hřebenové tůry na snežnicích, jízda se psím spřežením

  • večeře na vrcholcích hor při západu slunce

  • a ty výhledy...

  • počet osob: 8 - 250

TEAMBUILDING KRKONOŠE

Krkonoše a hory obecně nabízí pro uspořádání teambuildingu mnoho zážitků a atrakcí. Doba, kdy se po horách jen „chodilo“ je nenávratně pryč a hory nabízí mnoho dalších zážitkových, poznávacích i adrenalinových aktivit.

Teambuilding Krkonoše - týmové aktivity
Teambuilding Krkonoše - lukostřelba
Teambuilding Krkonoše - zímní expedice

V zimě se projdete na sněžnicích, pojedete na saních tažených psím spřežením, zkusíte si lavinové vyhledávání, tesání soch z ledu, stavbu iglú a pro odvážnější i spaní v zimní přírodě pod hvězdami. Můžete si zkusit výlet na skialpinistických lyžích nebo jen klasické běžky a ty zároveň doplnit o velmi populární biatlon . 

V létě je pak možné využít kola a především elektrokola, lanové centrum a nebo povečeřet na vrcholku Černé hory při západu slunce.Jako poznávací doplněk pak můžeme doporučit i návštěvu Stezky v korunách stromů. 

Teambuilding Krkonoše - Stezka korunami stromů Černá Hora
Teambuilding Krkonoše - až na vrcholky hor
Teambuilding Krkonoše - psí spřežení

Ubytovacích kapacit je k dispozici dostatek, nicméně jako velmi vhodné východisko považujeme hotel OMNIA, který má nejenom vhodný standard ubytování a služeb, ale především je umístěn fakticky přímo u lanovky na Černou horu, takže přístup na hřebeny hor a na jednotlové aktivity je v zimě i v létě velmi rychlý.