Křížem krážem Českým rájem - Teambuilding

  • teambuilding v srdci Českého ráje

  • koloběžky, kanoe, slaňování ...

  • teambuildingové aktivity během přesunu

  • lokalita: Český ráj - Kozákov, Malá Skála, Dolánky, Skalní město Prachov

  • počet účastníků: 10 - 250 osob

KŘÍŽEM KRÁŽEM ČESKÝM RÁJEM

Týmová expedice doslova napříč Českým rájem nabízí jejím účastníkům především jedinečnou přírodní scenérii, historické zajímavosti a pochopitelně i atraktivní teambuildingové a outdoorové aktivity.

PROGRAM TEAMBUILDINGU V ČESKÉM RÁJI:

Utajený příjezd autobusem na nejvyšší bod Českého ráje – Kozákov. Po regionálním kvízu situovaném na vrcholu rozhledny jsou účastníci rozděleni do akčních týmů po cca 6-10 členech. V těchto týmech následně intervalově vyjíždí na cestu.

V první fázi absolvují účastníci teambuildingového programu hřebenovou pasáž na  koloběžkách. Během přejezdu absolvují na vyhlídkových místech problemsolvingové aktivity.

Teambuilding Český ráj
Týmová expedice Český ráj
Teambuilding napříč Českým rájem

Po absolvování předchozí aktivity obdrží účastníci opět koloběžky a finálním sjezdem okolo monumentálních Suchých skal se dostanou do Malé Skály. Zde doplní síly ve vyhlášené staročeské hospůdce Boučkův statek.

Dále se nalodí do kanoí, po Jizeře sjedou cca 12km do Dolánek u Turnova do legendární hospůdky s názvem Zrcadlová koza. Zde se první den končí, následuje přejezd do hotelu. Večeře formou BBQ.

Druhý den pokračuje v duchu objevování krás přírody Českého ráje.

teambuilding v českém ráji
Teambuildingová expedice
Teambuilding - splouvání Jizery

Pro teambuilding Křížem krážem Českým rájem velmi často a rádi využíváme hotel Karel IV. v Turnově. Hotel disponuje vším, co pro Vaši firemní akci a teambuilding potřebujete - výbornou kuchyni, skvělé konferenční zázemí a především vynikající lokaci vzhledem k outdoorovému teambuildingu.

 

Reference našich klientů: 

Milý týme OMT!
Ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za NAPROSTO FANTASTICKÝ teambuilding v Českém ráji! Nejen, že komunikace s Vámi byla od začátku až do konce 100% vstřícná, bezproblémová a bez jediné chybičky, ale samotná akce zcela předčila naše očekávání. Neuměli jsme si představit, že víkend s pracovním kolektivem může být takový zážitek.

Náš tým je mezinárodní, takže i výběr místa byl dokonalý doplněk. Nejen koloběžky z Kozákova, kánoe na Jizeře, bubnování, grilovačka … ale i balóny nad Hrubou Skálou a super zábavné týmové hry skutečně stmelily náš tým tak, jako dosud žádná společná akce. Jste skvělí, profíci od A do Z, děkujeme Vám a těšíme se na příště!

Zuzana Krajícová,Office Manager

  

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ TEAMBUILDING V ČESKÉM RÁJI:UložitUložit

* - takto označené položky je nutné vyplnit