TEAMBUILDING NA VODĚ

 • Ahóóój! 

 • Staňte se vodákem 

 • Utužte vztahy nejen se svým háčkem!

 • Splutí řeky v kanoích, raftech nebo paddle boardech

 • Splutí řeky Vltavy, Sázavy, Jizery, Ploučnice a dalších

TEAMBUILDING NA VODĚ

"Karle, Hynku, Petro, Tondo, Barčo… nepojedem o víkendu na vodu?"

Ano, i takto může začít plánování vašeho teambuildingu na vodě, přesněji řečeno teambuilding na kánoích a splouvání české řeky. Obecně řečeno, vodní turistika na klidných řekách je v Česku světovým fenoménem a tedy i osvědčeným prostředkem ke stmelování lidí jak v soukromém sektoru tak i firemních kolektivech.

Nikde jinde nezažijete tolik zábavy a současně i opravdové zodpovědnosti jako na kanoi se svým kolegou. Všechny situace, které zažijete na teambuildingu na řece jsou totiž skutečné – skutečná zodpovědnost za svého kolegu, analýza potenciálních rizik, týmová radost ze zvládnutí krizové situace nebo v horším případě řešení konfliktů (když se „něco-někdo“ namočí) a následné usmiřování při sušení…

Teambuilding na vodě - Sjezd řeky Ploučnice na kanoích a raftech
Teambuilding na vodě - Sjezd Vltavy na kanoích a raftech
Teambuilding na vodě - Sjezd Jizery

Koncept - teambuilding na vodě

splutí řeky může být hlavním nosným prvkem celé firemní akce. Jedno i vícedenní přesun s přenocováním v kempech a opékáním buřtů při táboráku. Pro konzervativnější týmy může být splouvání řeky i pouhým programovým doplňkem komplexnější firemní akce, tedy půl či jednodenní program bez noclehu se zajištěním dopravy a veškerého dalšího servisu.

Komfortní variantou je 1/2 denní splutí některé z českých řek v kombinaci s pěším / cyklo / koloběžkovým výletem a následný nocleh v hotelu.  Ideálně v dochozí vzdálenosti od řeky. Tuto variantu je možné uskutečnit na řece Jizeře, Vltavě, Sázavě, Lužnici či Berounce. 

Nevíte, jakou řeku si vybrat?

Nevěste hlavu, náš tým vám teambuilding na vodě kompletně naplánuje a během realizace vás technicky i odborně podpoří!

Níže uvádíme tipy na české řeky a pár postřehů k nim:

 • Sázava – vhodná vzdálenost od Prahy, pestrá krajina, bohatá vodácká infrastruktura, vhodná pro jednodenní i vícedenní programy – v letních měsících nižší stav vody
 • Vltava (Český Krumlov) – vzdálenější dojezd z Prahy, díky přehradě Lipno zaručený průtok vody, bohatá vodácká infrastruktura, vhodná spíše pro jednodenní výlety – v exponovaných termínech doslova přeplněna lidmi
 • Berounka – klidná široká řeka, vhodná pro týmy, kteří se chtějí vyhnout civilizaci, příznivá vzdálenost od Prahy, služby v okolí řeky v nižší koncentraci
 • Lužnice – klidná řeka menšího charakteru, hojně využívána vodáky, místy trochu techničtější. Služby na dobré úrovni. Vhodná jak pro vícedenní tak i krátké programy.
 • Jizera – krásná řeka v srdci Českého ráje, vhodná spíše pro jednodenní splutí či jako doplněk programu „Křížem krážem Českým rájem“, vodácky nenáročná, v letních měsících zaplněna lidmi.
 • Dolní tok Jizery – velká široká řeka vhodná spíše jako doplněk k jiné firemní akci, rovněž vhodná pro týmový stand up paddleboarding.
 • Meandry Ploučnice – v současné chvíli stále opomíjená menší říčka na severu Čech (Česká Lípa) vhodná pro jedno i vícedenní splutí, divoká příroda, služby v okolí řeky velmi ojedinělé
 • Další řeky osvědčené pro teambuilding na vodě: Otava, Ohře, Orlice, Morava, Dyje

Na závěr je nutné zmínit, že oproti adrenalinem nabouchanému raftingu na divokých řekách, je splouvání českých řek opravdu pro každého a heslo „Cesta je cíl“ mluví za vše!

Teambuilding na vodě - Sjezd Vltavy v Českém Krumlově
Teambuilding na vodě - Sjezd řeky Sázavy a splouvání jezů
Teambuilding na vodě - Sjezd Jizery v kanoích

TIP! Sjezd řeky na paddleboardech

Pokud již máte za sebou pár vodáckých výletů a bojíte se, že se budete nudit, můžete využít horkou novinku - Sjezd řeky na paddleboardech! Každý na svém paddleboardu se pak vydáme na dobordružnou cestu. 

Zajistíme pro vás a vaší skupinu až 150 paddleboardů, které si na místě převezmete. Samozřejmostí je pak doprovodné vozidlo, v kterém budeme mít uložené náhradní oblečení. A pokud se rádi jenom vezete, využít můžete i obří paddleboard, který uveze až 8 členů vašeho týmu. 

"Tak neváhejte a vyplujte se svými kolegy ještě teď!"

Teambuilding na vodě - Sjezd řeky na paddleboardech
Teambuilding na vodě - Netradiční sjezd řeky na paddleboardech
Teambuilding na vodě - Sjezd řeky na obřím paddleboardu

Nezávazná poptávka TEAMBUILDING NA VODĚ:

* - takto označené položky je nutné vyplnit