Nastartujte tým v pevnosti Boyard

  • tajemná atmosféra hradu či zámku

  • zážitky podtržené geniem loci 

  • týmové výzvy a aktivity

  • poznání kolegů v nestandardních situacích

NASTARTUJTE TÝM V PEVNOSTI BOYARD
Nastartujte Váš tým tématickým aktivním teambuildingem na hradu či zámku ve Vašem okolí. Dokonale připravený program znovu nastartuje Váš tým a podpoří týmového ducha! 

PROGRAM PEVNOSTI BOYARD 

Otec Fura a jeho hádanky, Paklíč, hadi a pavouci, temné sklepení, neúprosní rozhodčí a na konci všeho možná čeká poklad - zasloužená odměnabohatá hostina, kejklíři a fire show. To vše a mnohem více můžete zažít na některém z hradů a zámků po celé ČR
Program se soutěžním dobrodružným prvkem, který výrazně nastartuje týmovou dynamiku. Podle známé francouzské soutěže prochází soutěžní týmy pevností Boyard a plní rozmanité úkoly a výzvy. Teambuildingové aktivity jsou primárně zaměřeny na nevšední zážitek a pobavení, přináší spoustu zábavy a uvolněnou atmosféru. 

Pevnost Boyard - Týmové výzvy
Pevnost boyard - tematické aktivity
Pevnost boyard - UV síť

DOBRODRUŽNÝ TEAMBUILDING NA HRADĚ

Účastníci v týmech postupně plní jednotlivé úkoly a výzvy. Ty jsou tvořeny zábavnými a teambuildingovými aktivitami přizpůsobenými do prostor hradů, zámků a pevností. Můžete se těšit například na otce Furu, temný labyrint, záludné šifry, vyvažování světských hříchů či vrhání nožů a hvězdic.

Pevnost Boyard - Tajuplné aktivity
Pevnost Boyard - Otec Fura
Pevnost Boyard - Zatloukání hřebíků

POPTÁVKA PROGRAMU PEVNOST BOYARD:

UložitUložit

UložitUložit

* - takto označené položky je nutné vyplnit