ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ - TEAMBUILDINGOVÁ AKTIVITA

  • týmová spolupráce v rytmu bubnů

  • sportovní i společenská aktivita

  • týmová plavba, u které se řádně zapotíte

ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ

DRAČÍ LODĚ - TEAMBUILDING S PÁDLEM V RUCE

V segmentu firemních akcí, eventů a teambuildingů jsou závody dračích lodí velmi častým a oblíbeným doplňkem vodních zábavných programů.Jen těžko si lze představit aktivitu, při které je týmová souhra tak důležitá. Dragonboating je týmový sport na vodě, kde má až 22 jednotlivců společný zájem, žije společným cílem a duchem.

Do jedné lodi zasedají muži i ženy, aby poté společně předvedli, že jako jeden tým dokáží mnohem více než jednotlivec.

závody dračích lodí firemní teambuilding
ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ - závodní nadšení
ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ - týmová souhra

SILNÝ TÝMOVÝ PROŽITEK!

Sehranost a týmová spolupráce převyšuje výkon jednotlivce. Společný úspěch znamená společnou radost a oslavu. Dragonboating přináší nevídané prožitky spojené se sportovní a společenskou aktivitou, která je jednou z nejtýmovějších sportů na světě. Právě tento sport sebou přináší neskutečnou souhru, která je zde nepostradatelná. V lodi všichni sedí blízko sebe, sdílí nervozitu před závodem, adrenalin startovního povelu, závodní nadšení a radost z případné výhry.

Vrcholem kvalitního teambuildingového programu je vždy závod dračích lodí, který přináší opravdové emoce a zážitky. Závodům předchází příprava, aby měl nově zformovaný tým čas se sladit a mohl zvýšit své šance v závodě.

Dračí lodě lze samozřejmě využít i na celou řadu dalších aktivit jako například vyhlídkové jízdy v pomalém tempu, jízdy centry měst a mnoho dalšího.

ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ - nevšední zážitek
ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ - obří Stand Up Paddleboard
ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ - obří SUP

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ

* - takto označené položky je nutné vyplnit