Léto je pryč? Nezoufejte, připravíme vám originální zimní teambuilding!

Skvělý teambuilding můžete zažít nejen v létě či na podzim! Stále častěji pro naše klienty připravujeme zimní teambuilding v ČR i zahraničí. 

  • lyže a skialpinismus

  • týmové aktivity na sněhu

  • spousty sněhu!

  • bruslení, sáňkování, ledolezení...

Léto je pryč? Nezoufejte, připravíme vám originální zimní teambuilding!

Skvělý teambuilding můžete zažít nejen v létě či na podzim! Stále častěji pro naše klienty připravujeme zimní teambuilding v ČR i zahraničí. Oblíbenou destinace pro zimní teambuilding najdete u našich jižních sousedů. Lyžování v Rakousku zaručuje dlouhé sjezdovky bez čekání, služby na vysoké úrovni a jistotu sněhu. Oblíbeným doplňkem je nejen apres-ski, ale třeba večerní sáňkování či bruslení na jezeře.

Zimní teambuilding na sněžnicích
zimní teambuilding - biatlonový závod
zimní expedice

Pokud hledáte zimní teambuilding v tuzemsku, rádi vám připravíme firemní akci v Krkonoších, kde můžete zažít jízdu se psím spřežením, hřebenové tůry na sněžnicích, ochutnat skialpinismus, nebo si jen užijete putování po "Krkonošských boudách".  Opravdu originální zimní teambuilding je pak biatlonový závod, který realizujeme v Krkonoších, Jeseníkách i na Vysočině. 

Pro zkušenější horaly máme v záloze zimní expedici, která prověří vaši fyzickou a psychickou odolnost, podpoří týmového ducha a všem členům týmu jistě přinese silné zážitky.

NEZAPOMENUTELNÝ ZIMNÍ TEAMBUILDING - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

* - takto označené položky je nutné vyplnit