Na této stránce naleznete zaručené :-) tipy na teambuilding rozděleny podle lokality, nebo ročního období. Vybrané teambuildingové aktivity realizujeme po celé České republice, ale také v zahraničí. 

Kam na teambuilding?

Pokud hledáte vhodnou lokalitu pro váš firemní teambuilding je potřeba se zamyslet, zda chcete do přírody, či preferujete některé z českých či moravských měst. Zda vás lákají vrcholky hor, nebo raději  zvolíte luhy a háje. Dalším kritériem je jak daleko (dlouho) chcete do vybrané destinace cestovat...

Teambuildingový program pro vás připravíme v centru města, na hřebenech Krkonoš, na prosluněné jižní Moravě nebo třeba v Rakousku. Velmi časté zadání "do hodiny od Prahy" splňuje oblíbený program Křížem krážem Českým rájem nebo třeba pevnost BoyardPokud z Prahy naopak vůbec odjíždět nechcete, máme pro vás nápady na teambuilding v Praze

Nově jsme přidali popis velmi oblíbené destinace teambuilding v jižních Čechách a teambuilding v Českém Krumlově.

Kdy na teambuilding?

Nejoblíbenější termíny pro firemní teambuilding jsou duben až červen a září až začátek listopadu. V poslední době mnozí klienti volí pro svůj firemní teambuilding letní měsíce, kdy lze připravit celodenní festival u vody plný vodních aktivit jako je mega S.U.P. nebo třeba závody dračích lodí. Další oblíbenou variantou pro letní teambuilding je splouvání některé z Českých řek či regata na Jadranu.

V zimně pro váš tým připravíme Biatlonové závodyhorskou expedici, nebo lyžování v Rakousku.

Která varianta teambuildingu je pro nás ta pravá?

Nejprve je potřeba se zamyslet co je cílem teambuildingu, jestli se chceme "jen" pobavit, nebo i někam "posunout", dozvědět se něco nového o sobě a kolezích. Dále je také dobré zvážit jaké jsou fyzické možnosti členů týmu. ... Pokud hledáte opravdu úlet vyzkoušejte náš program Trosečníci.

5 tipů pro vydařený teambuilding:

Tip 1. Poraďte se s manažery oddělení

Co je cílem akce? Jaké máte představy? Co se vám v minulosti líbilo? Budeme kombinovat pracovní část s teambuildingem, nebo pracovat vůbec nebudeme. Kdo se bude akce účastnit? 

Tip 2. Vyberte lokaci

Kde jsme byli loni? Jak daleko se chceme vydat letos? Na kolik nocí jedeme? Zvládneme cestu až na jižní Moravu?

Tip 3. Časový harmonogram je základ!

Aby se vše stihlo, je potřeba si připravit alespoň hrubý harmonogram počínající příjezdem prvních účastníků až po finální ahoj příště! 

Tip 4. Zvažte fyzické možnosti členů týmu

Ne všichni jsou sportovci. Program lze vždy připravit tak, aby se všichni zapojili a měli radost ze společného výsledku. 

Tip 5. Nepracujte, užijte si to!

Na práci máte agenturu tedy nás. My jsme zodpovědní za celkový hladký průběh akce a spokojenost všech účastníků teambuildingu.