PIVOVARNICKÝ DEN - FIREMNÍ AKCE S VŮNÍ CHMELE A SLADU

Pivovarnický den je koncipován zejména jako volnočasový program pro vás a vaše zaměstnance. Odpočiňte si u sklenice dobře načepovaného piva a zasoutěžte si s kolegy v tradičních i méně známých disciplínách, které prověří um i znalosti v oblasti pivovarnického světa. A nebojte se, na své si přijdou i dámy, které neholdují orosené sklenici – pro ně je připraven koutek s degustací vína a čokolády.

PROGRAM A AKTIVITY PIVOVARNICKÉHO DNE

Pivovarnickým dnem vás provede náš zkušený moderátor, který společně s agenturním personálem dohlíží na zdárné plnění aktivit a zábavu účastníků. Pro dokreslení typické atmosféry je personál tematicky oděn a prostor vyzdoben ve stylu Oktoberfestu. 

Aktivity pivovarnického dne je možné koncipovat jak týmově tak individuálně. Pro soutěžní atmosféru jsou výsledky průběžně aktualizovány na výsledkové tabuli - týmy / jednotlivci si tak mohou výsledky zlepšovat a posouvat se žebříčkem vzhůru. 

Společně s aktivitami běží i doprovodný program - spolupracujeme s mnoha lokálními pivovary, které Vám načepují perfektní pivo a popovídají Vám o jeho výrobě a specifikách. Připraven pro Vás bude i mistr výčepní, který Vás provede několika zábavnými aktivitami - Podaří se Vám načepovat perfektní hladinku na jeden zátah? 

A na jaké aktivity se můžete těšit?

Vyvažování pivního tácu Přeskládávání lahví v base
Pivní kvíz Hod s pivními tácky
Obratnostní dráha správného sládka Čepování piva na čas
Opilecké brýle Elektronické šipky
Obratnost pana vrchního A mnohé další

Poptávkový formulář

Pivovarnický den

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné