Zažijte amazing race na vlastní kůži!

Snad každý viděl úspěšný dobrodružný seriál, ve kterém týmy putovaly po světě a plnily rozličné úkoly. Připravili jsme pro vás týmový závod na motivy tohoto seriálu. Během cesty poznáte krásy České republiky, zdokonalíte se v práci s mapou a naučíte se řídit různé dopravní prostředky. 

 

Amazing race - příjměte výzvu

Očekávat můžete týmové výzvy, jízdu na vodě, na suchu (na dvou nebo čtyřech kolech) a adrenalin v krvi! Úkolem týmů je vyluštit zašifrovanou zprávu, která je (snad) dovede do cílové destinace. 

Na začátku hry tým obdrží mapu s kontrolními body a stanovišti. Na stanovištích jsou připraveny týmové výzvy zaměřené na komunikaci, týmovou spolupráci, zručnost a kreativitu

PĚŠÍ A CYKLO VARIANTA

Aktivita, při které týmy samostatně určují náročnost a fyzickou obtížnost celého odpoledne.

Cílem týmu je dosáhnout co nejvyššího počtu bodů postupným procházením vybraných kontrol a splňováním úkolů na jednotlivých stanovištích. Bodové ohodnocení kontrol je variabilní a mění se v průběhu času (ve třech pásmech). Během celé aktivity tým doprovází instruktor, který sleduje a zaznamenává nalezení kontrol a úspěšné provedení úkolů na stanovištích.

Úkoly na stanovištích představují drobné týmové aktivity, které posilují spolupráci. Kontroly vedou týmy k nejzajímavějším místům v okolí.

TRABANT AMAZING RACE

V tomto programu týmy používají pouze ikonické vozy DDR – Trabant 601, a neopouštějí je během celé aktivity.

Hlavním úkolem týmu je rozluštit zašifrovanou zprávu. Každý tým obdrží mapu a GPS navigaci s kontrolními body, stanovišti a šifrou. Na jednotlivých stanovištích se týmy musí věnovat různým úkolům, které klade důraz na komunikaci, týmové myšlení, zručnost a kreativitu. Splnění těchto úkolů opravňuje tým k získání dalších informací nutných k dešifrování hlavní šifry, která skrývá klíčovou informaci o umístění posledního prémiového úkolu a jeho cíle.

Tým nemusí zůstávat pohromadě po celou dobu aktivity. Naopak, efektivní rozdělení povinností mezi jednotlivými členy týmu a jejich vozidly, v souladu s časovým a lokalizačním plánem, je nezbytné pro dosažení optimálních výsledků.

Každé stanoviště vyžaduje minimální počet členů týmu, kteří jsou schopni řešit daný úkol. Současně se hodnotí pořadí návštěvy jednotlivých stanovišť.

Poptávkový formulář

Amazing race

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné