HLEDÁTE VHODNÝ PROGRAM PRO VAŠI FIREMNÍ AKCI NEBO TEAMBUILDING V PLZNI?

Vytvoříme pro Vás program na míru v západočeské metropoli. Program pro Vás sestavíme tak, aby vyhovoval Vašim cílům a časovému harmonogramu. Účastníci nasají atmosféru města, stráví odpoledne týmovou hrou, lépe se poznají a prohloubí své vztahy. Večer je možné zakončit v plzeňském pivovaru, kde vás čeká prohlídka, typické občerstvení a pivovarnické aktivity. 

 POKLAD MĚSTA PLZNĚ - TREASURE HUNT

Při odhalování fantomova úkrytu navštívíte nejen historické centrum, ale dostanete se i do méně známých míst tohoto krásného města. Program zaměřený na společný zážitek a poznání kolegů v nestandartních situacích. Originální teambuilding okořeněný trochou důvtipu, orientace v městském terénu a zábavou při plnění aktivit a úkolů. 

CO NA VÁS V PRŮBĚHU TEAMBUILDINGU ČEKÁ

  • zábavné týmové aktivity

  • tajemné fotostopy

  • kvízy, šifry a hledání QR kódů

  • degustace místních specialit

SLÁDKEM NA VLASTNÍ KŮŽI - PIVOVARNICKÝ TEAMBUILDING KDE JINDE NEŽ V PLZNI

Pivovarnický teambuilding je koncipován zejména jako volnočasový program pro vás a vaše zaměstnance. Program je spojen s návštěvou Plzeňského pivovaru, kde si odpočinete u sklenice dobře načepovaného piva a zasoutěžte si s kolegy v tradičních i méně známých disciplínách, které prověří um i znalosti v oblasti pivovarnického světa. A nebojte se, na své si přijdou i dámy, které neholdují orosené sklenici – pro ně je připraven koutek s degustací vína a čokolády.

Na jaké pivovarnické aktivity se můžete těšit?

Vyvažování pivního tácu

Slalom v opileckých brýlích

Pivní kvíz

Elektronické šipky

Přeskládávání lahví v base

Čepování piva na čas

Hod s pivními tácky

Obratnost pana vrchního

Obratnostní dráha správného sládka

Škola čepování piva

 FIREMNÍ TEAMBUILDINGOVÝ DEN

Teambuildingový program, jehož cílem je podporovat rozvoj týmového duha a spolupráce, se zaměřuje na stanovení pravidel komunikace uvnitř skupiny. Skrze různé teambuildingové aktivity si členové týmu uvědomují vzájemnou sounáležitost. Tyto aktivity vytvářejí situace, kdy je nezbytná spolupráce všech členů týmu a jejich kolektivní účast.

Týmová spolupráce poskytuje příležitost k úspěšnému zvládnutí úkolů, které by jednotlivec sám nedokázal.

Kolektivní synergie neustále posouvá tým vpřed, a účastníci přirozeně vnímají výhody týmové spolupráce. Program je rovněž zaměřen na posílení týmové solidarity a vytvoření společných zážitků, které zároveň slouží jako odměna.

AKTIVITY V RÁMCI PROGRAMU

  • Ice break aktivity
  • Velká týmová hra (Čtverce, Desperáti, Stavba města ad.)
  • Problemsolvingové aktivity

Poptávkový formulář

Teambuilding Plzeň

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné