TEAMBUILDING ZASAZENÝ DO KRÁSNÉ PŘÍRODY ČESKOSASKÉHO ŠVÝCARSKA

Česko-saské Švýcarsko, někdy nazývané též Saské Švýcarsko, je malebná krajina spojující Českou republiku a Sasko, jedno ze spolkových států Německa. Tato unikátní oblast, ležící na pomezí obou zemí, láká návštěvníky svou překrásnou přírodou, skalnatými útvary a malebnými vesnicemi. Krajina Česko-saského Švýcarska je známá pro své pískovcové skalní brány, kaňony, říční údolí a lesy, které vytvářejí fascinující scenérie. Pro milovníky outdoorových aktivit, historie a klidného odpočinku je tato oblast skvělým místem k prozkoumání a objevování. Připojte se k nám na malou výpravu do Česko-saského Švýcarska a objevte jedinečnou symbiózu přírodní krásy a historického bohatství, které tato oblast nabízí.

PROGRAM TEAMBUILDINGU V ČESKOSASKÉM ŠVÝCARSKU

Rozhlíželi jste se někdy po nádherné krajině z čedičových kamenných varhan v Kamenickém Šenově či stáli u impozantní Pravčické brány v Českém Švýcarsku? Věděli jste, že se v labyrintu místních podzemních chodeb nachází expozice podzemní továrny z II. světové války? A nebo byste si rádi na vlastní kůži vyzkoušeli práci sklářů či se vydali na adrenalinové splutí soutěsek?

NÁVRH MOŽNÉHO PROGRAMU

Na začátku dne začneme s icebreakovými aktivitami, následovně procházkou v úchvatné skalnaté krajině  a výstupem na Mariinu vyhlídku. Den bude zakončen v netradičním prostoru zrekonstruované stodoly, která byla oceněna jako 25. nejlepší v České republice.

Druhý den bude na Vás čekat cyklistický nebo autobusový přesun k vycházkovému okruhu kolem Pravčické brány nebo sutěsek podél řeky Kamenice s drobnými týmovými aktivitami. Den zakončíme ve sklárně, kde bude pro Vás připraven bohatý raut ve stylové krčmě a mimo jiné sklářský workshop.

SKLÁRNA AJETO V LINDAVĚ

Využijte jedinečné příležitosti a prohlídněte si v doprovodu průvodce sklárnu se sklářskou hutí v Lindavě zblízka na vlastní oči. Naskytne se vám unikátní příležitost pozorovat při odborném výkladu, jak se žhavá tekutá skleněná hmota v rukou sklářských mistrů mění v křehkou krásu.

Zájemci si dokonce mohou práci sklářů vyzkoušet a pomocí sklářské píšťaly si vytvoří svůj první exkluzivní skleněný výrobek!

Souběžně se sklářským workshopem probíhají doprovodné aktivity, návštěva sklářské huti a galerie Bořka Šípka.

Večer si pak přímo ve Sklářské krčmě pochutnáte na staročeských dobrotách.
 

Poptávkový formulář

Teambuilding v Českosaském Švýcarsku

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné