Mělník není pouze významným centrem vinařství s historickým centrem obklopeným částečně hradbami a zámkem. Nejzajímavější atrakce však lze nalézt pod zemí, včetně zámeckých vinných sklepů, vinařské expozice v muzeu, městského podzemí s unikátní studnou a kostnicí pod chrámem sv. Petra a Pavla.

ZA POKLADEM RODU LOBKOVICZŮ

 V rámci interaktivní prohlídky města se jednotlivé týmy budou snažit odhalit úkryt pokladu, který dle pověsti Lobkoviczové v Mělníku ukryli. Podle mapy tak budete navštěvovat nejzajímavější místa, kde na týmy budou čekat týmové úkoly, výzvy a hádanky. 
Za plnění úkolů, návštěvu památek a dalších míst týmy získávají indicie a tajné kousky map, které jim odhalí místo pokladu. Na závěr doporučujeme zařadit tzv. WIN-WIN EFEKT, kdy se všechny týmy musí spojit, aby byli schopni odhalit místo úkrytu a mohli poklad otevřít.

V RÁMCI HRY VÁS ČEKÁ

 • fotostopy

 • týmové úkoly a výzvy

 • zámek Mělník

 • mělnické podzemí

 • barokní radnice a pražská brána

 • degustace minipivovaru Němý medvěd

VÝLET KOKOŘÍNSKÝM ÚDOLÍM

Mělník je skvělým výchozím bodem jak pro cyklistický výlet, tak i pěší túru v CHKO Kokořínsko. Cyklistická trasa začíná v samém centru Mělníka a v krásné přírodě se ocitnete již po necelých 3 km. Pěší výlet začíná v Kokořínské dolině, nedaleko hradu Kokořín – kam Vás zavezeme autobusem. 
Po cestě budete moci obdivovat jak přírodní, tak lidskou rukou vytvořené krásy, mezi které bezpochyby patří Kokořínské pokličky, skalní města a věže, jeskyně či Skalní byt, hrad Kokořín a skalní hrad Nedamy. 
Vzdáleností se bát jistě nemusíte, připravíme pro Vás kola, která jedou sama – elektrokola! Pěší výlet přizpůsobíme aktuálnímu počasí a zdatnosti účastníků. 

AKTIVITY PROGRAMU

 • Cyklistický výlet/Pěší túra

 • Elektrokola

 • Skalní města, věže, jeskyně

 • Hrad Kokořín

 • Skalní hrad Nedamy

 TEAMBUILDING VE MĚSTĚ VÍNA - MĚLNÍK

Dalším ze zajímavých programů nabízí město na soutoku Labe a Vltavy - Mělník, který je dostupný do jedné hodiny od hlavního města Prahy. Mělník zaujme vyjímečnou architekturou, ale především je vstupní bránou do nádherné chráněné krajiny – Kokořínska. 

My jsme pro Vás v tomto nádherném městě a v přilehlém Kokořínském kraji vytvořili teambuildingový program, během kterého poznáte historické centrum města a prožijete krásnou projížďku na kolech kokořínským údolím, kterou zakončíte na hradě Kokořín. Večer Vás čeká degustace vína na zámku Mělník, během které navštívíte sklepy ze 14. století.

Pokud hledáte opravdovou výzvu – v podvečerních hodinách Vás převezeme do nedalekého hradu Houska, kde pro Vás máme připraven program na motivy Pevnosti Boyard 

Poptávkový formulář

Teambuilding Mělník

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné