ORIGINÁLNÍ TEAMBUILDING V ČESKÉM RÁJI

Týmová expedice doslova napříč Českým rájem nabízí jejím účastníkům především jedinečnou přírodní scenérii, historické zajímavosti a pochopitelně i atraktivní teambuildingové a outdoorové aktivity.

PROGRAM TEAMBUILDING V ČESKÉM RÁJI

Utajený příjezd autobusem na nejvyšší bod Českého ráje – Kozákov. Po regionálním kvízu situovaném na vrcholu rozhledny jsou účastníci rozděleni do akčních týmů po cca 6-10 členech. V těchto týmech následně intervalově vyjíždí na cestu. V první fázi absolvují účastníci teambuildingového programu hřebenovou pasáž na koloběžkách. Během přejezdu absolvují na vyhlídkových místech teambuildingové aktivity.

 

Po absolvování předchozích teambuildingových aktivit obdrží účastníci opět koloběžky a finálním sjezdem okolo monumentálních Suchých skal se dostanou do Malé Skály. Pro odvážné lze během cesty zajistit také slaňování. Ve vyhlášené staročeské hospůdce Boučkův statek, symbolem lidové architektury, kde všichni účastníci doplní síly. Dále se nalodí do kanoí / raftů, po Jizeře sjedou cca 12 km do Dolánek u Turnova do legendární hospůdky s názvem Zrcadlová koza. Zde se první den končí, následuje večeře formou BBQ a týmové bubnování

DALŠÍ AKTIVITY NA ZÁVĚR

plážový volejbal, petanque, slack line, kroket a další.

To vše v krásném prostředí na břehu řeky Jizery.

Poptávkový formulář

Křížem krážem Českým rájem

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné