Většinu firemních akcí pro naše klienty realizujeme od jara do podzimu, nic ale nebrání jejich uskutečnění v zimních měsících, které nejsou pro teambuildingové akce překážkou, ale naopak výzvou! 
 
 
Zima ještě nedorazila k vám do města? Zažijte zimní teambuilding na horách – hřebenové túry, psí spřežení, ledosochání, chůze volným terénem na sněžnicích, vyčištění hlavy na čerstvém horském vzduchu...
 

 ZÁŽITKOVÉ AKTIVITY

  • psí spřežení a jízda na saních
  • hledání Yettiho aneb chůze na sněžnicích
  • lavinové vyhledávání s odborníkem
  • výlet na skialpech po okolních vrcholkách hor
  • zimní přechody přes hřebeny hor
  • spaní v zimní krajině pod širým nebem
Psí spřežení

VYBRANÉ ZIMNÍ TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY

Ice Break aktivity slouží k navození vhodné kooperující atmosféry v průběhu kurzu. 

Rýbrcoul tour - Aktivita rozvíjející především strategické a koncepční uvažování týmu, ale také podporuje vzájemnou důvěru a motivaci členů týmu pro vzájemnou spolupráci. Velmi záleží na tom, zda si účastníci správně naplánují a stanoví finální kvótu a postup jako celek, nebo půjdou po jednotlivostech v plnění. Týmy musí v průběhu aktivity reagovat na vzniklé situace a proměnlivé podmínky. Rýbrcoul - tour utvrzuje známé rčení, že tým je jen tak silný jako jeho nejslabší člen.

Čtverce – Týmová strategie vyžadující kvalitní komunikaci, přesný přenos informací, podávání včasné zpětné vazby ostatním kolegům a proaktivní hledání cesty k zefektivnění probíhajících činností. Pro efektivní fungování týmu v rámci této aktivity je nutné jasné stanovení týmových rolí.

Problem-solvingové aktivity – Série na sebe navazujících úkolů podporující týmovou komunikaci, vzájemnou spolupráci, schopnost rychlého rozhodování, hledání nestandardního řešení a umění ho prosadit. Za důležitý efekt této části kurzu považujeme především možnost vidět se navzájem při řešení velmi rozdílných úkolů a tím se seznámit se svými dovednostmi a schopnostmi a naučit se vzájemně respektovat. 

Všechny teambuildingové aktivity jsou přizpůsobeny pro realizaci na sněhu či v zimním období. Jelikož jsme si vědomi nestálosti povětrnostních podmínek (mlha, husté sněžení, ledovka, …), je vždy v záloze náhradní varianta programu. 

 

Poptávkový formulář

Zimní teambuilding na horách

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné