Motivujte svůj tým k nezapomenutelným zážitkům

Víte, že silná motivace a týmová spolupráce jsou klíčové pro úspěch vaší firmy? Incentivní zájezdy jsou skvělým nástrojem, jak dosáhnout tohoto cíle. OMT group vám nabízí jedinečné a na míru šité firemní zájezdy, které spojují pracovní výkon s nezapomenutelnými zážitky.

Proč Zvolit Incentivní Zájezdy?

  1. Motivace zaměstnanců: Nejsou to jen peníze, co hýbe světem. Silná touha a emoce jsou klíčovými faktory. Naše zájezdy nabízejí právě tyto silné zážitky, které motivují vaše zaměstnance k lepším výkonům.

  2. Široký výběr destinací: Představte si celý svět a my vám pomůžeme zvolit ten správný směr. Od evropských metropolí po exotické pláže, máme pro vás širokou nabídku destinací.

  3. Individuální přístup: Každý tým je jedinečný. Vaše firma je jedinečná. Proto vytváříme zájezdy individuálně dle vašich přání. Nikdy se neopakujeme a vždy získáte něco jedinečného.

  4. Vysoký standard služeb: S 25 lety zkušeností na trhu garantujeme vysoký standard. Naše excelentní služby jsou přizpůsobeny vašim potřebám.

Evropa

Objevte kouzlo evropských měst, historie a kultury. Od romantické Paříže po živou Barcelonu, máme pro vás mnoho možností.

K nejoblíbenějším blízkých destinacím patří bezesporu Rakousko - umí nabídnout vysokohorskou turistiku, nekonečné kilometry cyklostezek, specializovaná downhilová bike centra, rafting na ledovcových řekách, ale i poklidné procházky k vysokým vodopádům a relaxování v horkých termálních pramenech.

Pro nadšence lyžování a snowboardingu jsou pak rakouské Alpy skutečným rájem.

Daleká Evropa a exotika

Toužíte po dobrodružství? Vydejte se na exotické pláže, do pralesů nebo na safari. Od Afriky po Asii, svět je plný neuvěřitelných zážitků.

...nákupy v Marrákeši na bazaru nebo Dubaji v Mallu, pravý karibský rum na Varaderu, plavání s delfíny na Mauriciu, projížďka na skleněných kajacích na Seychelách, pozorování velryb na Islandu, windsurfing na Fuerteventura...  Tak co, už jste si vybrali?

Aktivní a adrenalinové cesty

Sportovní nebo adrenalinové aktivit posílí týmovou spolupráci a přinesou nezapomenutelné zážitky.

Připravte se na dobrodružství, vzrušení a adrenalin!

Inspirujte se Aktivními zájezdy

  • Rafting v Rakousku: Společně s kolegy se vydejte na ledovcovou řeku v Rakousku a zažijte vzrušení během raftingu. Prudké peřeje, společná práce na lodi a adrenalinový spád vás spojí jako tým.

  • Plavání s delfíny na Mauriciu: Na Mauriciu máte jedinečnou příležitost plavat s delfíny v jejich přirozeném prostředí, křišťálově čistém moři. Když se ocitnete vedle delfínů, pocítíte vzrušení a radost. Je to okamžik, který si budete pamatovat navždy.

  • Sopka Pico del Teide: Na Kanárských ostrovech, Tenerife se můžete vydat na doslova dech beroucí výstup na vrchol vulkánu Teide. S pomocí kolegů zdoláte řídký vzduch ve výšce 3 500 m.n.m.  a dosáhnete úžasných 360° výhledů.

  • Bungee Jumping v Novém Zélandu: Pro ty odvážné nabízíme skok z výšky na nejvyšším bungee místě na světě v Queenstownu na Novém Zélandu. Společně se překonáte a získáte nezapomenutelný zážitek.

  • Jeep safari v Ománu: Od pouští po hory a pobřeží. Jeep safari vás postaví přímo do děje, abyste byli součástí přírody a autentických zážitků jako třeba společně vypitý šálek ománské kávy s místními Beduíny.. Nejste jen pozorovatelé, ale aktivní účastníci ománské kultury.

Společně Na hranici všedních dnů

S OMT group můžete svůj firemní tým posunout za hranice obvyklého. Náš zkušený tým s vámi vybre destinaci a zajistí nezapomenutelné zážitky, které posílí váš tým a povedou k úspěchu vaší firmy.

Kontaktujte nás a pojďte s námi objevit svět incentivy!

Poptávkový formulář

Proč incentivní zájezdy?

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné