SKLÁŘSKÝ WORKSHOP - NETRADIČNÍ TEAMBUILDING

Cílem outdoorových aktivit je dojít do cíle - Sklářské krčmy, kde vás a váš tým čeká zasloužená odměna v podobě výborné večeře hned vedle sklářských pecí. Pro týmy je odměnou sklářský workshop. Každý z účastníků si může vyfouknout a následně odvézt domů vlastní půllitr, vázu, nebo sklenici. Součástí programu je prohlídka sklárny se sklářskou hutí a výklad z historie a součastnosti sklárny. O výklad se postará přímo jeden z mistrů sklářů.

Sklářský workshop jako firemní event

Program lze uspořádat ve kterémkoli ročním období, jako samostatný firemní event. Zažijte příjemnou a netradiční firemní akci okořeněnou starým poctivým řemeslem a silným geniem loci sklářské krčmy. Pokud se o historii a současnosti výroby skla chcete dozvědět ještě více, je možné program rozšířit o návštěvu zcela nového unikátního sídla společnosti Lasvit v Novém Boru. Historické domy byly doplněny o jeden nový skleněný dům sloužící jako zasedací místnost, kavárna a knihovna vzorků.  Nezvyklá budova má v noci zářit a symbolizovat tak obnovu sklářství v regionu.

"Láska" + "Svit" = LASVIT

Lasvit je česká designová a sklářská společnost se sídlem v Česku a Hongkongu. Lasvit se věnuje především návrhům a výrobě zakázkových světelných instalací, která jsou k vidění v hotelech, rezidencích a institucích po celém světě. Společnost se řadí ke špičce ve svém oboru. Působí převážně na trzích Blízkého východu, Asie, Evropy a Severní Ameriky. Lasvit dodal poháry pro vítěze cyklistického závodu Tour de France a pravidelně vyrábí také trofeje pro filmovou soutěž Český lev.

Teambuilding na Máchově jezeře a okolí

Máchovo jezero a jeho okolí je ideální lokalitou pro váš firemní teambuidling. Vodní aktivity je možné kombinovat s klasickým outdoorem, teambuildingovými hrami a aktivitami či s přesunovým teambuildingem. Vodní hladinu Máchova jezera brázdí parník, který je možné do programu zakomponovat. V blízkosti Máchova jezera můžete rovněž absolvovat teambuilding na hradě Houska v duchu "Dobytí pevnosti Boyard". Pro milovníky teambuildingu na vodě lze využít nedaleké řeky Ploučnice s unikátním skalním tunelem "Průrva řeky Ploučnice".

Vodní týmové aktivity

 • týmový závod na paddleboardech (SUP)

 • firemní závod dračích lodí

 • jízda na katamaránech nebo plachetnicích

 • týmová časovka na obřím paddleboardu 

 • aquazorbing

 • stavba kartonových lodí a následný závod

 • teambuilding na kanoích - splutí nedaleké řeky Ploučnice

přesunová týmová hra

 • Budete "vysazeni" v krásné přírodní lokalitě nedaleko Sloupu v Čechách.
 • Týmovou spolupráci prověří teambuildingové aktivity a výzvy při přesunu na sklářský workshop. Důležitá je také orietace v terénu, práce s mapou a volba správné týmové strategie.
 • Přesunový teambuilding můžete absolvovat formou cyklo výletu na klasických či elektro kolech nebo na elektro koloběžkách.
 • Velmi oblíbená je pěší forma teambuildingu, kdy dochází k bližší spolupráci všech členů týmu.

Poptávkový formulář

Sklářem na vlastní kůži

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné