MEGA STAND UP PADDLEBOARD PRO VÁŠ TEAMBUILDING

Vzhledem k oblíbenosti a rozšířenosti Stand Up Paddleboardingu jsme pro letošní rok zařadili NOVINKU na českém trhu MEGA SUPOBŘÍ STAND UP PADDLEBOARD.

Po vzoru dračích lodí tak zažijete na vašem teambuildingu či firemní akci opravdu silné týmové souznění!

MEGA S.U.P. PRO VÁŠ TEAMBUILDING

SUP - STAND UP PADDLEBOARD

Prkno se stojícím jezdcem a dlouhým pádlem na vodních plochách v Čechách či zahraničí viděl snad již každý. Ano, Stand Up Paddleboarding prožívá boom zvláště nyní, kdy dostupné technologie umožňují veliké surfové prkno nafouknout vzduchem až do podoby klasického tvrdého „prkna“ a užít si bezlimitní zábavu na vodní hladině naprosto kdekoliv.

Stand Up Paddleboard hojně využívají jednotlivci i skupiny pro (ne)obyčejné vyjížďky, objevné cesty nebo různé cvičební lekce pro posílení vnitřního svalstva.

Obří Stand Up Paddleboard pro Vaši firemní akci
Týmový Stand Up Paddleboard pro Váš teambuilding
MEGA STAND UP PADDLEBOARD PRO VÁŠ TEAMBUILDING

NETRADIČNÍ ZÁŽITEK - OBŘÍ TÝMOVÝ STAND UP PADDLEBOARD

V segmentu firemních akcí, eventů a teambuildingů je Stand Up Paddleboard velmi častým a oblíbeným doplňkem vodních zábavných programů.

A právě vzhledem k oblíbenosti a nenáročnosti tohoto zdravého sportu jsme pro letošní rok zařadili NOVINKU na českém trhu – OBŘÍ TÝMOVÝ STAND UP PADDLEBOARD. Po vzoru dračích lodí tak zažijete na vašem teambuildingu či firemní akci opravdu silné týmové souznění – na palubě našeho OBŘÍHO SUPa tak supí až 8 „borců“ a společnými silami doslova letí nad vodní hladinou…

Stand Up Paddleboard pro Váš teambuilding
Teambuilding na vodě - Stand Up Paddleboard
Teambuildingové aktivity - stand up paddle

Vyzkoušejte již nyní na vašem teambuildingu či firemní akci tento neobvykle velký Stand Up Paddleboard a zažijte s ním a s kolegy ještě více zábavy!

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ TÝMOVÝ SUP:

* - takto označené položky je nutné vyplnit