POZNEJ SÍLU PÁLAVY

 
Zvláště oblast Pálavy patří k našim nejkrásnějším a pro týmové akce nejvyužívanějším regionům. Naleznete zde krásná jezera a nádrže, kopce, skály, kilometry cyklostezek a také větší porci sluníčka a menší porci deště. Teambuildingový den můžete prožít na lodích nebo plachetnicích, na nohou nebo kolech, při hrách v parcích a zahradách Lednicko - Valtického areálu. Večer strávený ve sklípku některého z vinařství je sladkou (nebo suchou) tečkou při práci na budování vašeho týmu.

BUDUJEME TÝM NA JIŽNÍ MORAVĚ 

 

Všechny zážitky, které oblast jižní Moravy nabízí je možné kombinovat s teambuildingovými aktivitami z naší dílny.

Problemsolvingové aktivity

zaměřené na týmovou komunikaci, vzájemnou spolupráci, schopnost rychlého rozhodování, hledání nestandardního řešení a umění ho prosadit. Disponujeme více než 150 problemsolvinovými aktivitami, jejichž časový limit se pohybuje mezi 20-30 minutami.  Tyto můžete absolvovat během cyklovýletu Pálavskou krajinou, nebo při pěší procházce mezi vinicemi, či v rámci poznávání historického centra některého z  jihomoravských měst.

Strategické teambuildingové hry

jsou zaměřeny na tvorbu týmové strategie, zlepšování komunikace, prohlubování vztahů, poznávání kolegů. Týmy společně vymýšlejí a vzájemně obhajují týmový postup, který následně raelizují. Disponujeme více než 16 strategickými týmovými hrami, jejichž časový limit se pohybuje mezi 2 - 3 hodinami. Tyto strategické hry je vhodné zařadit na začátek programu a je možné je realizovat v nejbližším okolí hotelu. Následně je vhodné zvolit uvolněnější zážitkový program (teamspirit). 

Po večeři už jen zábava...

K jižní Moravě patří povinná návštěva sklípku, degustace místních vín, degustace šumivých vín, ukázka sabrage, degustace sýrů a cimbálová kapela. 

Poklad města Mikulov

  • genius loci Mikulova
  • tajemné šifry a kvízy
  • týmové výzvy
  • záhadné fotostopy

DALŠÍ AKTIVITY TEAMBUILDINGU

  • pěší výlet zámeckou zahradou v Lednici
  • výlet na elektrokolech pálavskou krajinou a Lednicko-valtickým areálem
  • splutí zámecké Dyje na kanoích a návrat na koloběžkách
  • firemní závody na dračích lodích na novomlýnských nádržích
  • degustace ve vinařstvích Sonberk, Annovino, Obelisk,...

Poptávkový formulář

Teambuilding na Jižní Moravě

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné