CHCETE ZAŽÍT ATRAKTIVNÍ TEAMBUILDING S NADUPANÝM PROGRAMEM?

Sázava je ideálním místem pro realizaci teambuildingu - nachází se ve středu České republiky a je velice dobře dopravně dostupná. Z Prahy jste tu do hodiny, z Brna pojedete přímo po dálnici! Přivítá vás krásná příroda vodácky vyhledávané ‚‚Zlaté řeky‘‘.

TÝMOVÝ PŘESUN JAKO NOSNÝ PRVEK TEAMBUILDINGU

Sázava je vodácky velmi zajímavá řeka. Úsek, který s námi absolvujete na kánoích či raftech je po celý rok sjízdný s dostatkem vody, mírnými peřejemi a řadou sjízdných jezů. Dalšími lákadly jsou zajisté půvabná příroda a historická místa, která s námi prozkoumáte při další části programu.

 

SÁZAVSKÝ KLÁŠTER – PEVNOST BOYARD

Finální vylodění je přímo pod Sázavským klášterem – dominantou města a turistickým cílem mnohých návštěvníků. V rámci odpoledního – podvečerního programu vás vezmeme přímo do útrob Sázavského kláštera.

Program se soutěžním dobrodružným prvkem, který výrazně nastartuje týmovou dynamiku. Soutěžící týmy plní rozmanité úkoly a výzvy. V průběhu hry týmy za splněné výzvy získávají klíče, hádanky, nápovědy a indicie, které jim ve finálovém zúčtování umožní otevřít zámky od pokladnice a vychutnat si zasloužený pocit vítězství! Všechny účastníky akce jistě potěší tematické ceny, které v truhle naleznou.

SÁZAVSKÝ KLÁŠTER

Starobylý klášter vypínající se na skalnatém ostrohu nad jedním z četných zákrutů romantické řeky Sázavy je národní kulturní památkou spojenou s českým zemským patronem sv. Prokopem.

Ve svých počátcích proslul jako centrum slovanské liturgie a vzdělanosti. Dodnes je poutním místem ke sv. Prokopovi a autentickým pamětníkem deseti staletí českých dějin s pestrou mozaikou staveb z nejrůznějších historických a uměleckých období.

SKLÁŘSKÁ HUŤ FRANTIŠEK

V roce 1835 manželé Kavalírovi koupili mlýn Na Kácku na okraji Sázavy. O dva roky později zde postavily Svatoprokopskou sklářskou huť, kolem které vzniklá sklářská osada, která je téměř komplet zachovaná do dnešního dne. Dlouhá léta sklárna patřila k těm nejlepším a vyvážely své sklo za hranice naší republiky. Vlivem nedostatku paliva v okolí, byly majetelé nuceni sklárnu uzavřít.

Díky několika projektům města a nadace Josefa Viewegha zde vzniklo Centrum sklářského umění, který je svým zaměřením jediné v České republice. Hlavním cílem Centra je poskytování prostor a vybavení pro přípravu uměleckých děl sklářským výtvarníkům z celé ČR a také podpora studentů a začínajících umělců v oblasti sklářského umění a řemesla. 

Poptávkový formulář

Přesunový teambuilding na Sázavě

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné