FANTOM KUTNÉ HORY

Využijte svou týmovou kreativitu naplno a dopadněte fantoma jako první. Postupně naleznete indície a útržky mapy vedoucí k Fantomovu úkrytu. Objevte Kutnou Horu, město se silným geniem loci. Zažijete workshop ražby mincí - Pražského groše. Zvládněte úkoly spojené se zajímavostmi Kutnohorské historie i součastnosti. Víte kdo to byl "koudelníkův syn"? A kdo nechal vysadit první zdejší vinice?

CO VÁŠ ČEKÁ A NEMINE 

  • kreativní úkoly v podobě Kutnohorský otázek a týmových úkolů
  • hlední tajemných fotostop
  • návštěva Chrámu sv. Barbory
  • ražba mincí 
  • procházka s královskou zábavou po královském městě aneb zážitkový teambuilding hodinu od Prahy

CO VÁM TO PŘINESE?

  • 3T: týmrozvíjející, týmbudující a týmupevňující program – okořeněný jedinečným géniem loci
  • osobní rozvoj: přeměna z individuálního v týmový mindset
  • „firemní hodnoty“ a „firemní kultura“ začnou dávat smysl i daleko za zdí kanceláře

V rámci fyzicky nenáročné procházky po Kutné Hoře navštívíte známá turistická lákadla, dostanete se i do méně známých míst. Během dne plníte netradiční úkoly, které vás staví do aktivní role a dodavají vám pocit atraktivního poznání vybrané destinace. Čekají na vás aktivity: originální workshop v historické mincovně, po čertech dobrá degustace čokolády a vína, kolektivní polapení rebelského fantoma Kutné Hory.

FIREMNÍ TEAMBUILDING

 Aktivity zaměřené na posílení kolektivních vztahů přispívají k rozvoji společenských vztahů a zdokonalení jemných dovedností, jako je komunikace, spolupráce, strategické myšlení, řešení krizových situací a další. Hlavním cílem těchto aktivit a her je podporovat efektivní pracovní vztahy, snižovat nejistotu mezi jednotlivými členy a nalézat společná řešení problémů v rámci týmu.  

ICE BREAK AKTIVITY

Aktivity zaměřené na vytvoření příjemné atmosféry, prolomení ledů a vzájemné seznámení jsou klíčové pro navození pozitivního prostředí v rámci kurzu. Tyto aktivity jsou pečlivě vybírány od těch, které nevyžadují výraznou námahu, až po ty, kde je potřeba hlubší spolupráce mezi jednotlivými členy týmu. Během těchto aktivit je kladen zvláštní důraz na vzájemné seznámení jednotlivých členů týmu, což je nezbytné pro efektivní fungování týmu v rámci celého programu.

STRATEGICKÉ TEAMBUILDINGOVÉ HRY

Tyto aktivity se zaměřují na vytváření týmové strategie, zlepšování vztahů, poznávání kolegů v netradičních situacích a také na diagnostiku rolí v týmech. Pod vedením lektora týmy vytvářejí a argumentují pro svůj týmový přístup, který následně implementují. Po skončení aktivit týmy obdrží zpětnou vazbu a analyzují nejúspěšnější (vítěznou) strategii a týmový postup.

PROBLEMSOLVINGOVÉ AKTIVITY

Série navazujících úkolů, které podporují týmovou komunikaci, vzájemnou spolupráci, schopnost rychlého rozhodování, hledání nestandardních řešení a umění tato řešení prosadit. Klíčovým efektem těchto aktivit je možnost vzájemného poznání při řešení různorodých úkolů, což umožňuje pochopení dovedností a schopností každého člena týmu a rozvíjí vzájemný respekt.

Reference našich klientů

Spolupráci s firmou OMT group hodnotíme velmi pozitivně a velice si vážíme flexibilního a kreativního přístupu organizátorů. Teambuilding v Kutné Hoře byl perfektně zajištěn a zorganizován.  Těšíme se na další! 

 

Marika Nicajasova

Head of Communication at Generali CEE Holding

Poptávkový formulář

Teambuilding v Kutné Hoře

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné