SPLUTÍ VLTAVY JAKO TEAMBUILDING

Zažijte zábavnou a dobrodružnou teambuildingovou akci na řece Vltavě, vedoucí přes historické město Český Krumlov, jako správní vodáci! Vodácký teambuilding nabízí překrásné scenérie Jižních Čech a interaktivní prohlídku jednoho z nejhezčích měst Evropy - Českého Krumlova

Dobrodružná plavba startuje v Novém Spolí kousek od Českého Krumlova, kde si převezmete své lodě, výbavu a podstoupíte základní instruktáž plavby.

V průběhu sjezdu Vás čeká trocha adrenalinu v podobě sjíždění jezů a zpestření je připraveno i formou týmových vodáckých aktivit.

Samozřejmostí je i pohled na krásy Českého Krumlova. Plavba je zakončena v kempu Krumlov, ale pokud máte zájem prověřit své fyzické schopnosti, je možné plavbu prodloužit o několik kilometrů až do obce Zlatá Koruna.

Po absolvování sjezdu Vás čeká návrat do samotného centra Českého Krumlova, kde se můžete těšit na interaktivní prohlídku města v rámci týmových aktivit. Při plnění těchto netradičních úkolů navštívíte památky jako je hrad Český Krumlov, kostel svatého Víta ale podíváte se i na méně známa zákoutí tohoto překrásného města. Dobrodružství zakončíme v místním pivovaru, kde se seznámíme s výrobou krumlovského piva a samozřejmě i jeho samotnou ochutnávkou.

Poptávkový formulář

Teambuilding na Vltavě

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné