ZAŽIJTE TEAMBUILDINGOVÝ PROGRAM V KRÁSNÉM LÁZEŇSKÉM MĚSTĚ PODĚBRADY

V programu Po stopách krále Jiřího z Poděbrad postupným odkrýváním indicií naleznete ukrytý poklad. Při odhalování jeho úkrytu navštíví účastníci historické centrum města a prohlédnou si skvostné architektonické stavby, zajímavá místa i méně známá zákoutí.

A pokud hledáte aktivnější variantu, máme pro Vás program malebnou Labskou stezkou, kde poznáte krásy, které nabízí polabská příroda v okolí Poděbrad a Nymburku. Jednou z možností jsou elektrokola, nebo elektro koloběžky. Během odpoledne se také můžete těšit na vodní aktivity. Vyzkoušíte si chůzi po vodě v aquazorbu, volnost a splynutí s hladinou na stand up paddleboardu či obří stand up paddleboarding. Na závěr lze zařadit týmové závody dračích lodí, na které zaručeně nezapomenete!

AKTIVITY V RÁMCI PROGRAMU

  • záhadné fotostopy
  • návtěva historického centra a architektonických skvostů
  • ochutnávka lázeňských oplatek
  • týmové úkoly a výzvy
  • a další

 TEAMBUILDING VE MĚSTĚ VÍNA - MĚLNÍK

Dalším ze zajímavých programů nabízí město na soutoku Labe a Vltavy - Mělník, který je dostupný do jedné hodiny od hlavního města Prahy. Mělník zaujme vyjímečnou architekturou, ale především je vstupní bránou do nádherné chráněné krajiny – Kokořínska. 

My jsme pro Vás v tomto nádherném městě a v přilehlém Kokořínském kraji vytvořili teambuildingový program, během kterého poznáte historické centrum města a prožijete krásnou projížďku na kolech kokořínským údolím, kterou zakončíte na hradě Kokořín. Večer Vás čeká degustace vína na zámku Mělník, během které navštívíte sklepy ze 14. století.

Pokud hledáte opravdovou výzvu – v podvečerních hodinách Vás převezeme do nedalekého hradu Houska, kde pro Vás máme připraven program na motivy Pevnosti Boyard 

 TREASURE HUNT V KUTNÉ HOŘE

Využijte svou týmovou kreativitu naplno a najděte ukrytý poklad jako první. Postupně naleznete indície a útržky mapy vedoucí k úkrytu pokladu. Objevte Kutnou Horu, město se silným geniem loci. Zvládněte úkoly spojené se zajímavostmi Kutnohorské historie i součastnosti. Víte kdo to byl "koudelníkův syn"? A kdo nechal vysadit první zdejší vinice? Zažijte ražbu mincí, ochutnávky kvalitní místní čokolád, netradiční procházku doplněnou o kreativní týmové úkoly.

AKTIVITY V RÁMCI PROGRAMU

  • kreativní úkoly v podobě Kutnohorský otázek a týmových úkolů
  • hledání tajemných fotostop
  • návštěva Chrámu sv. Barbory
  • ražba mincí 
  • procházka s královskou zábavou po královském městě

Poptávkový formulář

Teambuilding hodinu od Prahy

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné