Jižní Čechy svou krásou překvapí každého návštěvníka. Kraj plný hradů a zámků, důmyslných rybničních systémů, historických měst plných života a kultury, ale především kraj nespoutané přírody. Teambuildingový den můžete prožít v sedle kola při zdolávání cyklostezek, zažít úžasný vodní teambuilding na Lipně nebo zažít přesunovou akci na Vltavě. Večer se společně vydáte po stopách Fantoma Českého Krumlova nebo společně dobudete hrad při programu Pevnost Boyard.

SJEZD VLTAVY - ČESKÝ KRUMLOV Z VODNÍ HLADINY

Vltava je pro vodní turistiku velice vyhledávaná a oblíbená. Díky vodní nádrži Lipno zaručuje splavnost po celý rok i v obdobích největšího sucha. Jistě nejkrásnějším úsekem je průjezd Českým Krumlovem. Při sjezdu prověří sehranost týmu nejen několik jezů, ale také týmové úkoly a vodácké aktivity. Zpestřit vodní dobrodružství doporučujeme prohlídkou zámku Český Krumlov a týmovým selfie s medvědy v Hradním příkopě. 

VODNÍ DOBRODRUŽSTVÍ NA LIPNĚ

Realizovat vodní teambuilding na Lipně je zcela ideální. Obrovská vodní plocha přímo vybízí k mnoha zážitkovým aktivitám. Prověřit vaši týmovou spolupráci můžete na plachetnicích nebo motorových člunech nebo na problem-solvingových úkolech s vodní tématikou.

Skutečnou výzvou je pak týmový závod na obřím paddleboardu pro až 8 osob nebo firemní závody na dračích lodí. Zaslouženou odměnou pak bude večeře na parníku, který Vás proveze po Lipenské přehradě.

DALŠÍ AKTIVITY

CYKLO VÝLET

Tato trasa vás provede nezaměnitelnou dechberoucí lipenskou krajinou v podhůří Šumavy. Projedeme nejbližší okolí přehrady a využijeme místních přívozů. 

ZÁŽITKOVÁ PLAVBA PO PŘEHRADĚ

Plavba, kterou jen tak nezapomenete. Během plavby se budete moci nejenom kochat, ale pro zájemce bude také možnost si řízení lodi vyzkoušet na vlastní kůži!

STEZKA KORUNAMI STROMŮ LIPNO

Dne 10. července 2012 přivítala Stezka korunami stromů Lipno své první návštěvníky. Jedná se o celorepublikový unikát a první stezku svého druhu v České republice. Tato stezka je pečlivě začleněna do okolní krajiny u Lipenského jezera a představuje jedinečný příspěvek k oblasti Lipna.

Poptávkový formulář

Teambuilding v Jižních Čechách

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné