NAČERPEJTE ENERGII PŘI TEAMBUILDINGU NA VYSOČINĚ

Zážitkový aktivní program úzce spjatý s místními atraktivitami a neopakovatelným přírodním prostředím. Objevte při vašem teambuildingu netradiční destinaci Dalešické přehrady! K průzkumu zdejší přírody využijeme elektrokola, loď či pěší pohon! 

PROGRAM ELEKTRIZUJÍCÍHO TEAMBUILDINGU NA VYSOČINĚ

Aby mohl příjemný cyklovýlet začít, připravíme pro vás kvalitní kola a elektrokola, která jedou  téměř sama. Na těchto dopravních prostředcích se společně vydáme krásnou a neznámou krajinou v okolí Dalešické přehrady. Trasu vždy přizpůsobíme požadavkům, nemineme však pivovar Dalešice – filmové prostředí Postřižin, kde proběhne prohlídka a malá ochutnávka místního piva. Překvapením může být zastávka v přístavu u Dalešické přehrady, kde svá kola odložíte či si je vezmete s sebou na loď - během plavby budete moci pozorovat krásy okolí nejhlubší přehrady v ČR.

Pokud jste spíše vyznavači pěší turistiky, máme pro vás připravenou vyhlídkovou trasu po břehu přehrady, během které navštívíme např. Dvořákovu vyhlídku či zříceninu hradu Holoubek. V nedalekém přístavu pak nasedneme na loď a necháme se odvést kolem Wilsonovy skály do Dalešického přístavu, odkud to budeme mít do pivovaru, co by kamenem dohodil. 

A SLIBOVANÁ ENERGIE?

Pokud se vám sílu nepodařilo najít aktivním odpočinkem, připravíme pro vás ojedinělé exkurze nejen do elektráren. Aneb víte, jak to vypadá za branou jaderné elektrárny nebo přečerpávací vodní elektrárny? Proniknout také můžete do tajů židovské čtvrti města Třebíč,  která v seznamu UNESCO rozhodně není omylem.

Poptávkový formulář

Vysočina - elektrizující teambuilding

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné