Olomóc, jedno z nejkrásnějších měst Moravy, je ideálním místem pro váš firemní teambuilding. Čeká na vás pestrý program, který je možné realizovat buď v jeden den, nebo i prodloužit dle vašich časových možností.

Můžete se těšit, že poznáte Olomouc i z jiné stránky, než jen jako město Flory Olomouc a Univerzity Palackého. Olomouc otvírá bránu na Moravu, proto si s námi pojďte užít také teambuilding na jižní Moravě plný slunce a vína. 

TREASURE HUNT OLOMOUC

Najděte, kde se ukrývá poklad a buďte u něj první! Zažijte netradiční městský teambuilding. V rámci fyzicky nenáročné procházky po vybraném městě navštívíte všeobecně známá turistická lákadla, dostanete se tak, i do méně známých míst. Během dne plníte netradiční týmové úkoly, které vás staví do aktivní role a dodávají vám pocit atraktivního poznání vybrané destinace.

Úkoly jsou teambuildingové aktivity či kvízy. Po jejich splnění postupně získáváte indície k nalezení tajného pokladu. Týmový postup v rámci tohoto teambuildingového programu vám zajistí úspěch.

Poklad se může ukrývat v místní vyhlášené restauraci či na jednom z nejkrásnějších vyhlídkových míst, kde lze dosáhnout i teambuildingového win-win efektu.

NASTARTOVÁNÍ TÝMOVÉHO DUCHA

Teambuildingový program, který se zaměřuje na posílení týmové spolupráce, se soustředí na stanovení pravidel komunikace v rámci skupiny.

Skrze různé teambuildingové aktivity členové týmu rozvíjejí pocit sounáležitosti s ostatními. Tyto činnosti vytvářejí situace, ve kterých je nezbytná spolupráce všech členů týmu a jejich kolektivní účast. Týmová spolupráce umožňuje úspěšné dokončení úkolů, které by jednotlivec nedokázal zvládnout.

Společná synergie týmu posouvá všechny vpřed a účastníci přirozeně vnímají výhody týmové spolupráce, dosahují tzv. win-win efektu. Program je rovněž orientován na posílení týmového ducha a vytváření společných zážitků, které slouží zároveň jako odměna.

Poptávkový formulář

Teambuilding Olomouc

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné