Zažijte pulzující metropoli se svým týmem. Vytvoříme pro vás teambuildingový program na míru nejen v centru města. Program pro vás sestavíme tak, aby vyhovoval vašim cílům. Účastníci nasají atmosféru místa, stráví odpoledne týmovou hrou a prohloubí své vztahy. Kromě aktivity Poklad města Mikulov můžeme zařadit různé podoby týmových případně i strategických aktivit v okolí vybraného hotelu.

 

POKLAD MĚSTA MIKULOV

Vydejte se na dobrodružnou cestu hledání skrytého pokladu a buďte první, kdo ho objeví! Zažijte nekonvenční městský teambuilding. Během fyzicky nenáročné procházky vybraným městem navštívíte známá turistická místa, ale také odhalíte méně známá zákoutí. Během dne se budete podílet na netradičních týmových úkolech, které vás zapojí do aktivní role a poskytnou vám atraktivní pohled na vybranou destinaci.

Tyto úkoly mohou zahrnovat týmové aktivity nebo kvízy. Po jejich úspěšném dokončení postupně získáte nápovědy, které vás dovedou k tajemnému pokladu. Týmová spolupráce během tohoto programu zajišťuje úspěch. Tajný poklad může být ukrytý v místní renomované restauraci nebo na jednom z nejpanoramatičtějších míst, kde lze dosáhnout vzájemně prospěšného efektu týmového budování - win-win efektu.

CO VÁS BĚHEM PROGRAMU ČEKÁ

  • tajemné fotostopy
  • týmové aktivity a kvízy
  • aktivní poznávání místa
  • získávání jednotlivých indícií
  • návštěva Kozího hrádku
  • výstup na Svatý Kopeček
  • káva a dezert v židovském městě

ROZVOJ TÝMOVÉ SPOLUPRÁCE

Teambuildingový program, jehož cílem je podporovat rozvoj týmové spolupráce, se zaměřuje na vytvoření pravidel komunikace v rámci skupiny. Prostřednictvím různých teambuildingových aktivit si členové týmu uvědomují vzájemnou propojenost.

Tyto aktivity simulují situace, kde je klíčová spolupráce všech členů týmu a jejich kolektivní účast. Týmová spolupráce umožňuje efektivní splnění úkolů, které by jednotlivý jedinec nezvládl.

Skupinová synergie neustále posiluje tým a účastníci přirozeně vnímají výhody týmové spolupráce, známé též jako win-win efekt. Program zároveň klade důraz na posílení týmového ducha a vytváření společných zážitků, které slouží jako odměna.

Poptávkový formulář

Teambuilding Mikulov

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné