Chcete zažít nevšední zábavu na vaší firemní akci, teambuildingu či vánočním večírku? Máme pro vás unikátní a originální řešení!!! Mobilní escape game, nám umožňuje zprostředkovat vám únikovou hru, kdekoliv si budete přát.

Escape game, exit room nebo chcete-li česky úniková hra, je druh interaktivní zábavy, kde pomocí logiky, důvtipu a spolupráce v týmu řešíte záhady, šifry a skryté hádanky, které vás v případě úspěšného řešení dovedou k úniku z místnosti a nebo k překvapení s odměnou. Ale pozor, na vše máte časový limit. Naše mobilní řešení únikové hry je jedinečné v tom, že přijede za vámi.

První typ mobilní hry jsou únikové boxy, ale v podstatě jsou to spíš vnikové boxy. Hráči v týmu řeší úkoly, rébusy, hádanky a chytáky, které je dovedou až k cílovému boxu, kde je zpravidla čeká odměna či překvapení. 

9 jedinečných variant mobilních boxů je pro vás připraveno v našem protfoliu her. Každý box obsahuje velmi zajímavé prvky, čidla, spínače a překvapení. Budete si lámat hlavu mnohem více, než se na první pohled může zdát.

Poptávkový formulář

Mobilní únikové hry - netradiční teambuilding

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné