ELEKTRIZUJÍCÍ TEAMBUILDING NA VYSOČINĚ

  • Cyklovýlet kolem přehrady

  • Plavba elektrolodí

  • Exkurze do elektráren

  • Ochutnávka piva v Dalešickém pivovaru
  • Konferenční a wellness zázemí hotelu Valeč

ELEKTRIZUJÍCÍ TEAMBUILDING NA VYSOČINĚ

NAČERPEJTE ENERGII PŘI TEAMBUILDINGU NA VYSOČINĚ!

Zážitkový aktivní program úzce spjatý s místními atraktivitami a neopakovatelným přírodním prostředím. Objevte při vašem teambuildingu netradiční destinaci Dalešické přehrady! K průzkumu zdejší přírody využijeme elektrokola, loď či pěší pohon! 

teambuilding na Vysočině - teambuildingové aktivity
teambuilding na Vysočině - ochutnávka piv
teambuilding na Vysočině - cyklovýlety po okolí

PROGRAM ELEKTRIZUJÍCÍHO TEAMBUILDINGU NA VYSOČINĚ:

Aby mohl příjemný cyklovýlet začít, připravíme pro vás kvalitní kola a elektrokola, která jedou  téměř sama. Na těchto dopravních prostředcích se společně vydáme krásnou a neznámou krajinou v okolí Dalešické přehrady. Trasu vždy přizpůsobíme požadavkům, nemineme však pivovar Dalešice – filmové prostředí Postřižin, kde proběhne prohlídka a malá ochutnávka místního piva. Překvapením může být zastávka v přístavu u Dalešické přehrady, kde svá kola odložíte či si je vezmete s sebou na loď - během plavby budete moci pozorovat krásy okolí nejhlubší přehrady v ČR.

Pokud jste spíše vyznavači pěší turistiky, máme pro vás připravenou vyhlídkovou trasu po břehu přehrady, během které navštívíme např. Dvořákovu vyhlídku či zříceninu hradu Holoubek. V nedalekém přístavu pak nasedneme na loď a necháme se odvést kolem Wilsonovy skály do Dalešického přístavu, odkud to budeme mít do pivovaru, co by kamenem dohodil. 

Eletrizující teambuilding na Vysočině - Návštěva Dalešického pivovaru
Eletrizující teambuilding na Vysočině - Cyklovýlet
Eletrizující teambuilding na Vysočině - degustace piv

A SLIBOVANÁ ENERGIE?

Pokud se vám sílu nepodařilo najít aktivním odpočinkem, připravíme pro vás ojedinělé exkurze nejen do elektráren. Aneb víte, jak to vypadá za branou jaderné elektrárny nebo přečerpávací vodní elektrárny? Proniknout také můžete to tajů židovské čtvrti města Třebíč, která v seznamu UNESCO rozhodně není omylem.

teambuilding na Vysočině - plavba lodí
teambuilding na Vysočině - exkurze do jaderné elektrárny
teambuilding na Vysočině - návštěva památek UNESCO

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ TEAMBUILDING NA VYSOČINĚ:

UložitUložit

UložitUložit

* - takto označené položky je nutné vyplnit