RAFTING - TEAMBUILDING V RAKOUSKU

  • Rafting na řece Saalach

  • Canyoning ve skalních soutězkách

  • Via Ferraty na skalních štítech

  • Výlety na MTB a elektrokolech

  • Proslulé Orlí hnízdo s úžasnou vyhlídkou

  • Plavba po Königssee

  • HANGÁR 7 a výstava Red Bull speciálů

RAFTING - TEAMBUILDING V RAKOUSKU

Díky své výjímečné lokaci (na pomezí Rakouska a Německa) program nabízí pestré vyžití jak sportovního rázu tak i jedičné přírodní scenerie a výlet do nedávné historie. Když připojíte ještě pohodlné luxusní ubytování s vlastním wellness a příjemnou cestovní dostupnost, poznáte, že se jedná skutečně o ideální místo pro firemní teambuilding.

Tip na ubytování:

KUhotel **** Waidring, Rakousko

Bad Hochmoos **** Lofer, Rakousko

hotel Edelweiss **** Berchtesgaden, Německo

Program se skládá ze dvou odlišných částí - první je spíše akčně sportovní, druhá pak zaměřená spíše na kulturu, přírodu a poznávání. Třetí část je individuální, kdy si každý jedinec volí program, ke kterému má větší vztah.

I.část programu - Rafting na řece Saalach, canyoning a horská kola - Lofer

Panorama rafting
Úsek vhodný pro začátečníky a požitkáře
11 km pohodových peřejí WW II+
Časová náročnost cca 3,5 hod

Rafting 7 peřejí
Úsek pro vyznavače koncentrovaného dobrodružství
9 km náročnějšího úseku s obtížností až WW III+
Časová náročnost cca 3 hod

Canyoning „Jump & Run“ - Čekají Vás vodnaté strže, kaňony a až 6 metrů vysoké skoky. V ceně aktivity je zapůjčení veškerého vybavení nutného k bezpečné realizaci aktivity, instruktáž a doprava.

rafting v rakousku - temabuilding
canyoning v rakousku - saalachtal
teambuilding Rakousko

Vyjížďka na horských kolech - Klidný výlet na horských kolech malebným údolím Saalachu s možností zastávek na místních salaších a ochutnávkou místních specialit.

Variantou je panoramatický výlet na horských elektrokolech, kdy lanovkou nastoupáte do nadmořské výšky 1624m a poté sjíždíte skiareálem Waidring až zpět k hotelu. Nenáročný výlet doplněný o zastávku v německé restauraci-salaši na výborné špekové prkénko.

Horolezení na zajištěných cestách Via Ferraty / Klettersteig - adrenalinová záležitost nevyžadující žádné speciální předpoklady. Jedná se o exponovanější dobrodružnou "turistiku" na skalní stěně. Zde si vychutnáte ničím nerušené vzdušné výhledy do kraje.

II.část programu - Berchtesgaden a Salzburg

Návštěva Kehlsteinhausu - Proslulé Hitlerovo Orlí hnízdo s úžasnou vyhlídkou na okolní vrcholky. Projekt navrhl říšský ministr Martin Bormann jako dárek k 50. narozeninám nacistického vůdce.

Pěší výlet z Kehlsteihausu na Hoher Göll - Hoher Göll je se svými 2 522m nejvyšší horou Göllského masivu stojícího na pomezí Rakouska a Německa.

Plavba lodí po Königssee - Opravdovým hitem Berchtesgadenu je ledovcové jezero Königsee, které se podobá norským fjordům. V průběhu téměř dvouhodinové plavby Vás čeká návštěva vyhlášeného kostelíku St. Bartolomä.

Prohlídka solného dolu a muzea těžby soli v Berchtesgadenu - Pevléknete se do důlních overalů, nasednete na minivláček a vydáte se do podzemí. Následuje přibližně hodinová prohlídka včetně dvou skluzavek, holografické projekce, plavby po podzemním jezeře či interaktivní expozice soli.

Pěší výlet v soutěsce Almbachklamm - Malebný Almbachklamm nabízí 29 mostů, několik lávek, 320 schodů a jeden tunel. Trasa vede po kovových žebřících kolem mnoha vodopádů a kaskád nádhernou roklí.

Orlí hnízdo - Kehlsteinhaus - Teambuilding Berchtesgaden
via ferraty v rakousku - teambuilding
St. Bartolomeo - Königssee - Teambuilding Berchtesgaden

Program lze spojit s prohlídkou Salzburku - Salzburg je rodištěm slavného hudebního skladatele Wolfganga Amadea Mozarta a jeho historické městské jádro bylo v roce 1996 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO.

HANGÁR 7 - Luxusní výkladní skříň společnosti Red Bull, respektive její letecké odnože Flying Bulls – tak by se dala nazvat výjimečná budova stojící na východní straně letiště Salcburk. Hangar 7 představuje vyvrcholení dlouhodobého úsilí mnoha nadšenců, kteří vytvořili vzácnou sbírku létajících historických strojů.

Po prohlídce hangáru následuje 10-ti chodové menu ve vyhlášené restauraci IKARUS. Každý měsíc se zde střídají šéf-kuchaři z nejlepších světových restaurací. Gastronomický zážitek je tedy zcela zaručen. Ke každému chodu se podává vhodné víno. Pro velký zájem a exklusivitu je i samotnou rezervaci vytvořit až 8 týdnů před plánovanou návštěvou.

Hangár 7 - Salzburg
Red Bull - výstava technických speciálů
Salzburg - teambuildig v Rakousku

Bohatší výběr incentivních zájezdů pro Váš teambuilding naleznete ZDE.

OBJEDNEJTE SI TEAMBUILDING V RAKOUSKU - RAFTING:

* - takto označené položky je nutné vyplnit