Připravujete konferenci, kick off meeting, kongres, firemní večírek, nebo zákaznickou akci? Hledáte někoho, kdo by Vám pomohl s realizací Vašeho eventu? Chcete zažít opravdu výjimečnou akci? Naše eventová agentura se realizaci akcí a eventů věnuje již 20 let! Tyto zkušenosti se nám podařilo přetavit v originální know-how. Víme jak zrealizovat firemní akci, kterou si budou hosté dlouho pamatovat.

Pořádání eventů a firemních akcí máme v krvi!

Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho nejzajímavějšího místa, navrhneme pestrý a neobyčejný program stylizovaný právě pro Váš event, Vaše hosty. Navrhneme catering, který se může pojit k místu konání, nebo tématu eventu. Přivezeme ty nejkrásnější hostesky, vyzdobíme prostory, zajistíme techniku a vyladíme vše do posledního detailu.  Především se postaráme, abyste se nemuseli starat!

Reference event agentura: 

"Agenturu OMT jako celek mohu doporučit pěti hvězdičkami. A to z pěti! Celý tým je parta skvěle sehraných profíků a nebojí se ničeho. Každá akce je vždy pečlivě připravena od A do Z a jako zadavatel mám k OMT vždy 100% důvěru."

Filip Šubr, 

event manager Sazka a.s.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poptávkový formulář

Eventová agentura Praha

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné