Fotokoutek, fotobudka, photobooth nebo jednoduše mobilní fotoateliér - všechny tyto pojmy se dnes velmi skloňují v souvislosti s firemními eventy a firemním večírky, kde chcete hostům poskytnout spoustu volné zábavy.

JEDNODUCHOST A FUNKČNOST: Hosté přijdou do naší fotobudky - fotoateliéru a nechají se vyfotit s vtipnými či tematickými rekvizitami. Fotografie z fotobudky nebo fotoateliéru jsou poté do několika minut opatřeny brandem akce či logem klienta a poté ihned vytištěny.

Fotobudka nebo fotoateliér je osvědčený samostatný produkt pro Vaši firemní akci, prezentační akci, sportovní den, kongres, firemní ples, firemní festival nebo firemní den či dětský den.

POZADÍ PRO VAŠE FOTOGRAFIE: Náš fotoateliér - fotobudka disponuje zeleným klíčovacím pozadím, na které jsme schopni naprogramovat jakékoliv fotografické pozadí tzn. od procházky hlubokým lesem, přes vysoké pece až po sci-fi vesmírnou stanici.

[GAL1-3]

REKVIZITY: Ano, dobrou fotografii z fotobudky - fotoateliéru na firemním večírku dělají kromě dobré nálady rozhodně rekvizity. Disponujeme širokým portfoliem rekvizit napříč večírkovými i sportovními tematy, nechybí ani převleky, kostými a paruky. Nebojíme se ani netradičních rekvizit jako je např. profesionální stavební nářadí a technika.

[GAL4-6]

 

CO VŠECHNO BUDE ZAJIŠTĚNO NA VÁŠ EVENT?

  • kompletní fotoateliér - fotobudka
  • profesionální fotograf a grafik
  • klíčovací pozadí
  • rekvizity do fotokoutku
  • branding - logo, název eventu a pozadí
  • tisk fotografií "na počkání"

[GAL7-9]