Tématický vánoční večírek plný hudby

Atmosféra Vás přenese do rockového života hvězd ze skupiny Queen. Celým večerem hosty provází zkušený moderátor a nemusí chybět ani živé vystoupení revivalu slavné kapely Queen. Hřeb večera je poté sólo vystoupení imitátora Freddieho Mercuryho, který jako by mu pohyby a gesty z oka vypadl.


K hvězdnému večírku nesmí chybět ani výzdoba prostor, která dokonale doladí atmosféru celé akce. Těšit se můžete na plakáty, fotografie, gramofonové desky, CD a maketu Freddieho Mercuryho v životní velikosti.

Abyste se i Vy cítili jako pravá ROCKSTAR, nezapomeňte na tématický dresscode případně i opravdický Freddieho knírek.


V průběhu večera se určitě nudit nebudete, program pro Vás máme obohacen o další aktivity, soutěže a nebo třeba tombolu. Navštívit můžete virtuální realitu či bicycle race – šlapací autodráhu. Pokud byste raději něco klidnějšího, můžete se položit do rukou profesionální vizážistky či si nechat aplikovat dočasné tetování (airbrush, glitter facepainting). 

Soutěžit o ceny můžete nejen v tombole, ale také u Queen kvízu, kde se ukáže, jak znáte nejlegendárnější hudební skupinu vůbec. Nebo si zasoutěžte o nejlepší knírek večera ať už je Váš nebo součástí kostýmu.

Poptávkový formulář

Vánoční večírek Bohemian Rhapsody

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné