Plánujete každý rok tématický vánoční večírek a již vám docházejí nápady? Nebo váš večírek probíhá jako tradiční posezení nad sklenkou a rádi byste jeho průběh změnili? V obou případech vám rádi připravíme vánoční večírek na míru!

Velice oblíbeným a dlouhodobě úspěšným večírkem je párty ve stylu Jamese Bonda. Ocitnete se ve světě britských tajných služeb, ve vybrané společnosti anglických gentlemanů. Však kdo by neznal alespoň jednu Bondovku…

  

Večírek vždy přizpůsobujeme dostupným prostorám, ve kterých se akce koná. Nebude chybět mobilní casino pod vedením profesionálních krupiérů, kde soutěžíte s fiktivními penězi a nemusíte se tedy bát, že během večera přijdete o obsah své peněženky.

Vyzkoušet si budete moci také workshopy jako např. agent v nesnázích nebo rozborka a sborka střelné zbraně, pokusíte se rozluštit detektivní zápletku a mnoho dalšího…

Samozřejmostí je výzdoba prostor plakáty a dalšími dekoracemi z filmů o Jamesi Bondovi, pro dotvoření atmosféry doporučujeme nezapomenout na Bondovský dress code.

Poptávkový formulář

Vánoční večírek á la James Bond

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné