TEAMBUILDING NA SLOVENSKU - TEAMBUILDING HNED ZA ČAROU

  • Zážitkový teambuilding spjatý s malokarpatskou kulturou

  • Neopakovatelné přírodní prostředí

  • Tématické teambuildingové aktivity

  • Místo konání: Malé Karpaty

  • Počet osob: 10 - 150

SLOVENSKO TEAMBUILDING HNED ZA ČAROU

ZÁŽITKOVÝ TEAMBUILDING NA SLOVENSKU V DOJEZDU 3,5 HODINY Z PRAHY? TO MUSÍTE VYZKOUŠET!

Prožijte luxusní zážitkový teambuilding kousek za slovenskými hranicemi a objevujte krásy Malých Karpat. Máme pro Vás připravený program, který spojuje teambuildingové aktivity, unikátní krajinu, gastronomii a vinařství.

Celý pobyt je doprovázen bohatým originálním programem vhodným pro Vás, Vaše kolegy i obchodní partnery. Malebnou malokarpatskou krajinu budete prozkoumávat ze sedla (elektro)kola a přijímat a poskytovat zpětnou vazbu se naučíte v zábavné teambuildingové hře, kterou lze okořenit zážitkovými aktivitami jako je lukostřelba, hod hvězdicemi nebo střelbu ze vzduchovek s optickým hledím. 

Teambuilding na Slovensku - Exkurze do vinařství Elesko
Teambuilding na Slovensku - cyklovýlet
Teambuilding na Slovensku - Degustace vína

DEGUSTACE VÍNA, VINAŘSKÉ AKTIVITY A ZASLOUŽENÝ ODPOČINEK!

Vaše chuťové pohárky rozhodně nezapomenou na návštěvu vinařství Elesko, moderní vinice, která kromě delikátního vína nabízí mnohé další atraktivity. Kromě futuristického vzhledu a malebné malokarpatské krajiny se můžete těšit na galerii moderního umění s expozicí Andyho Warhola a špičkovou restauraci. Každého jistě potěší vytvoření vlastní etikety na víno, které si následně s sebou odnesete. 

Ubytování je zajištěné v luxusním hotelu Zochova Chata, který vyhrál ocenění stavby roku 2011 a jehož moderní architektura dokonale zapadá do okolní krajiny. Po celý pobyt tak budete v kontaktu s přírodou a můžete se těšit na dokonalý odpočinek. Mimo vytouženého relaxu můžete v areálu hotelu rozšířit své kulturní obzory formou tradiční zábavy ve Furmanské krčmě a doprovodu tradiční cimbálovky.

Cimbálová muzika ve Furmanské krčmě
Teambuilding na Slovensku - Degustace vína a prohlídka sklepů
Teambuilding na Slovensku - Teambuilding na kolech

POZNEJTE BRATISLAVU V RÁMCI ORIGINÁLNÍ HRY - FANTOM MĚSTA!

A pokud chcete poznat i další zákoutí Slovenska, doporučujeme teambuildingový program Fantom města přímo v centru Bratislavy, jenž je vzdálená jen 35min. jízdy autem. Hledání fantoma probíhá jako týmová soutěž, při které družstva plní nejrůznější aktivity všeho druhu, týkající se historie a pověstí Bratislavy. Navštívíte při tom známá místa a dominanty města i méně známá zákoutí, která však stojí za to navštívit. Pro úspěšné splnění celé aktivity však budou muset týmy spolupracovat i mezi sebou a docílit tak win-win efektu. Odměnou pro týmy bude následná večeře na lodi a prohlídka hradu Děvín.

Teambuilding na Slovensku - Teambuilding Bratislava
Teambuilding na Slovensku - Výlet lodí na hrad
Teambuilding na Slovensku - Výlet lodí

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ - TEAMBUILDING NA SLOVENSKU

* - takto označené položky je nutné vyplnit