TEAMBUILDING V JIŽNÍCH ČECHÁCH

 • Vodní teambuilding na Lipně

 • Sjezd Vltavy v kanoích a raftech

 • (e)cyklovýlet Šumavskou krajinou

 • treasure hunt v Českém Krumlově

TEAMBUILDING V JIŽNÍCH ČECHÁCH

Jižní Čechy svou krásou překvapí každého návštěvníka. Kraj plný hradů a zámků, důmyslných rybničních systémů, historických měst plných života a kultury, ale především kraj nespoutané přírody. Teambuildingový den můžete prožít v sedle kola při zdolávání cyklostezek, zažít úžasný vodní teambuilding na Lipně nebo zažít přesunovou akci na Vltavě. Večer se společně vydáte po stopách Fantoma Českého Krumlova nebo společně dobudete hrad při programu Pevnost Boyard.

SJEZD VLTAVY - ČESKÝ KRUMLOV Z VODNÍ HLADINY

Vltava je pro vodní turistiku velice vyhledávaná a oblíbená. Díky vodní nádrži Lipno zaručuje splavnost po celý rok i v obdobích největšího sucha. Jistě nejkrásnějším úsekem je průjezd Českým Krumlovem. Při sjezdu prověří sehranost týmu nejen několik jezů, ale také týmové úkoly a vodácké aktivity. Zpestřit vodní dobrodružství doporučujeme prohlídkou zámku Český Krumlov a týmovým selfie s medvědy v Hradním příkopě. 

Teambuilding Jižní Čechy - Sjezd vltavy na kanoích
Teambuilding Jižní Čechy - Sjezd vltavy na raftech
Teambuilding Jižní Čechy - Sjezd vltavy na raftech do Zlaté Koruny

VODNÍ DOBRODRUŽSTVÍ NA LIPNĚ

Realizovat vodní teambuilding na Lipně je zcela ideální. Obrovská vodní plocha přímo vybízí k mnoha zážitkovým aktivitám. Prověřit vaši týmovou spolupráci můžete na plachetnicích nebo motorových člunech nebo na problem-solvingových úkolech s vodní tématikou. Skutečnou výzvou je pak týmový závod na obřím paddleboardu pro až 8 osob nebo firemní závody na dračích lodí. Zaslouženou odměnou pak bude večeře na parníku, který Vás proveze po Lipenské přehradě. 

Teambuilding Jižní Čechy -  Týmová plavba plachetnicí po Lipně
Teambuilding Jižní Čechy - Vodní aktivity na Lipně
Teambuilding Jižní Čechy - Závody dračích lodí na Lipně

JIŽNÍ ČECHY V SEDLE KOLA

Jižní Čechy nabízí obrovské množství cyklostezek a lesních cest. Oblíbenou destinací je Schwarzenberská cesta vedoucí kolem stejnojmeného plavebního kanálu a Lipenské přehrady. O chlup náročnější je pak nádherná oblast Šumavy mezi Modravou a Železnou Rudou, která Vám nabídne nezapomenutelné výhledy do okolní krajiny, na jezera ledovcového původu a četná rašeliniště. Určitě se nemusíte bát, že naplánovanou vzdálenost nezvládnete - zařídíme pro vás profesionální elektrokola, které vás celým výletem povezou! 

Teambuilding Jižní Čechy - Cyklovýlet na Šumavě
Teambuilding Jižní Čechy - Cíl cyklovýletu a zasloužená odměna
Teambuilding Jižní Čechy - Toulky šumavskou krajinou

A ČÍM VÁM PROGRAM MŮŽEME ZPESTŘIT?

 • Týmovou strategickou hrou / Týmovou přesunovou hrou

 • Dopadením Fantoma města (treasure hunt)

 • Zážitkovým programem Pevnost Boyard na blízkém hradu či zámku

 • Degustační menu jihočeských specialit

 • Rybaření a kurz rybníkářství

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ - TEAMBUILDING JIŽNÍ ČECHY

* - takto označené položky je nutné vyplnit