Zvažujete, kam vyrazíte se svým týmem v letním období? Propojte atraktivní odměnu s prvky ryzího teambuildingu a vydejte se na plachetnici do Chorvatska objevovat krásy opuštěných ostrůvků, lahodné chuti středomořské kuchyně i atmosféru zapomenutých přímořských vesniček a jejích obyvatel. Vedle časově náročnějších destinací (Seychely, Martinik, Guadalupe, Malé Antily aj.) nejvíce realizujeme teambuilding a firemní zájezdy na plachetnicíchdo nedalekého Chorvatska - střední a jižní Dalmácie. Časová dotace na plavbu již od 5 dní!

Ano, vedle zmíněné exotiky zní Chorvatsko poněkud obyčejně. Z omylu Vás však vyvede náš léty prověřený atraktivní program, prostorné moderní jachty a především gastronomické zážitky během plavby.

Rovněž z pohledu světového jachtingu je Jadran hodnocen velmi vysoko – hustá síť přístavů a specializovaných kotvišť s kvalitním námořním značením zaručují velmi intenzivní zážitky v rámci bezpečné plavby.

  • Program nabízíme ve zkrácené (4-5 denní) i standardní (7-8 denní) verzi.
  • Loď vede zkušený český kapitán (skiper), o posádku se stará česká stevardka.
  • Plavíme se na kajutových plachetnicích a katamaránech pro 8-10 osob. Nevejdete se? Nevadí, zajistíme plavbu více plachetnic a kamaranů.

DOPLŇKOVÉ AKTIVITY FIREMNÍ PLAVBY

RYCHLÉ MOTOROVÉ ČLUNY

Podívejte se na Národní park Kornati s návštěvou zátoky Telaščica, kde najdete známé přílivové jezero a možnost šnorchlování. Na ostrově Žut můžete zažít opravdový gastronomický zážitek.

JACHTING A ŠKOLA POTÁPĚNÍ

Zúčastněte se jízdy na kajutových plachetnicích Beneteau o délce 12–15 metrů pod vedením zkušeného skipera, který vás seznámí s základy námořního jachtingu.

VODOPÁDY ŘEKY KRKA

Úchvatné scenérie vody padající ze 17 travertinových teras vás určitě nezůstanou lhostejnými. Tato lokalita se stala známou díky příběhům Karla Maye o náčelníku Apačů Vinnetou.

PĚŠÍ VÝLET A TREKING V NÁRODNÍM PARKU PAKLENICA

Prozkoumejte dominantní skalní masiv Anićica Kuk, známý kaňon Velká Paklenica, horské bystřiny a krasovou jeskyni Manita Peć.

SKÁLOLEZENÍ A ŠKOLA BEZPEČNOSTI

Aktivní program se odehrávájící se přímo v kaňonu Velká Paklenica.

MOTO VÝLETY V OFF-ROADECH A ČTYŘKOLKÁCH

Projíždějte šotolinovými cestami a objevujte výhledy na kaňon řeky Zrmanja, který byl klíčovým místem ve filmech o Vinetouovi. Kaňon řeky Zrmanja patřil mezi nejvýraznější filmařská místa v sérii o Divokém Západu.

KANOE A MOŘSKÉ KAJAKY NA ŘECE ZRMANJA

Řeka Zrmanja, dlouhá 69 kilometrů, je sjízdná po celý rok díky své blízkosti k moři a středomořskému klimatu.

ZADAR - HLAVNÍ MĚSTO STŘEDÍ DALMACIE

Nádherné historické město, jehož památky ožívají dekoračním osvětlením při večerní procházce. Nezapomenutelné jsou i turistické atrakce, jako jsou Mořské varhany (Morskije orgulje) a světelná instalace Pozdrav slunci.

UBYTOVÁNÍ

FALKENSTEINER HOTEL & SPA IADERA ***** PUNTA SKALA

Hotel Iadera představuje vynikající wellness resort na pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku. Hotel & Spa Iadera ***** se nachází přímo u moře na poloostrově Punta Skala nedaleko města Zadar. Okouzlující pobřežní skály tvoří úchvatné panorama, které doplňuje romantické prostředí hotelu. Kvalitní služby a restaurace nesou pečeť rakouského standardu hotelového řetězce Falkensteiner. Luxusní pokoje a apartmány splňují i ty nejnáročnější požadavky, každý s vlastní lodžií a rozlehlými prosklenými průčelími s výhledem na krásnou krajinu Punta Skala.

Rozloha Aquapura SPA dosahuje 6 000 m² a nabízí nevídanou péči v impozantních tureckých lázních Hammam. Infinity bazén s výhledem na moře, svět saun s solankovou parní lázní, sanáriem, finskou saunou a soukromými lázněmi poskytují dokonalý prostor k relaxaci. Relaxační místnost s houpacími lehátky je ideálním místem k odpočinku. Hotelové restaurace pak připraví široký výběr delikátních pokrmů, které můžete ochutnat při romantickém západu slunce.

DOPRAVA AUTEM/AUTOBUSEM

Praha – Zadar:          960 km / 9:10 hod

Brno – Zadar:            765 km / 7:20 hod

Poptávkový formulář

Teambuilding na plachetnici v Chorvatsku

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné