VYJÍMEČNÉ MÍSTO, VYJÍMEČNÝ PROGRAM

Díky své výjímečné lokaci (na pomezí Rakouska a Německa) program nabízí pestré vyžití jak sportovního rázu tak i jedičné přírodní scenerie a výlet do nedávné historie. Když připojíte ještě pohodlné luxusní ubytování s vlastním wellness a příjemnou cestovní dostupnost, poznáte, že se jedná skutečně o ideální místo pro firemní teambuilding.

Rakousko jako takové je známé pro své kulturní bohatství. Obsáhlé rakouské dějiny nám do dnenčích dob přinesly velké množství historických a kulturních památek. Hudební pódia, divadla, muzea a galerie napříš Rakouskem vás lákají na umělecké zážitky.

Pohyb a dobrodružství nejsou rozhodně cizími pojmy pro Rakousko. Ba naopak. Sport je typickým pro rakouskoé Alpy a dokáže v lidech probudit pořádný adrenalin. Alpy jsou oblíbeným cílem jak v letním období, tak i v tom zimním. To ostatně platí i pro celé Rakousko.

VYJÍŽĎKA NA HORSKÝCH KOLECH
Klidný výlet na horských kolech malebným údolím Saalachu s možností zastávek na místních salaších a ochutnávkou místních specialit. Variantou je panoramatický výlet na horských elektrokolech, kdy lanovkou nastoupáte do nadmořské výšky 1624m a poté sjíždíte skiareálem Waidring až zpět k hotelu. Nenáročný výlet doplněný o zastávku v německé restauraci-salaši na výborné špekové prkénko.

VIA FERRATA/KLETTERSTEIG
Horolezení na zajištěných cestách - adrenalinová záležitost nevyžadující žádné speciální předpoklady. Jedná se o exponovanější dobrodružnou "turistiku" na skalní stěně. Zde si vychutnáte ničím nerušené vzdušné výhledy do kraje.

RAFTING
PANORAMA RAFTING - Úsek vhodný pro začátečníky a požitkáře. Jedná se o 11 km pohodových peřejí WW II+ a časová náročnost je cca 3,5 hodiny.

RAFTING 7 PEŘEJÍ - Úsek vhodný pro vyznavače koncentrovaného dobrodružství. Celkem 9 km náročnějšího úsek s obtížností až WW III+ vám zabere zhruba 3 hodiny.

CANNYONING "JUMP & RUN"
Čekají Vás vodnaté strže, kaňony a až 6 metrů vysoké skoky. V ceně aktivity je zapůjčení veškerého vybavení nutného k bezpečné realizaci aktivity, instruktáž a doprava.

NÁVŠTĚVA KEHLTEINHAUSU - ORLÍ HNÍZDO
Proslulé Hitlerovo Orlí hnízdo s úžasnou vyhlídkou na okolní vrcholky. Projekt navrhl říšský ministr Martin Bormann jako dárek k 50. narozeninám nacistického vůdce.

PĚŠÍ VÝLET Z KEHLSTEINHAUSU NA HOHER GÖLL
Hoher Göll je se svými 2 522m nejvyšší horou Göllského masivu stojícího na pomezí Rakouska a Německa.

PLAVBA LODÍ PO KÖNIGSEE
Opravdovým hitem Berchtesgadenu je ledovcové jezero Königsee, které se podobá norským fjordům. V průběhu téměř dvouhodinové plavby Vás čeká návštěva vyhlášeného kostelíku St. Bartolomä.

PROHLÍDKA SOLNÉHO DOLU A MUZA TĚŽBY SOLI V BERCHTESGADENU
Převlékněte se do důlních overalů, nasednete na minivláček a vydáte se do podzemí. Následuje přibližně hodinová prohlídka včetně dvou skluzavek, holografické projekce, plavby po podzemním jezeře či interaktivní expozice soli.

PĚŠÍ VÝLET V SOUTĚSCE ALMBACHKLAMM
Malebný Almbachklamm nabízí 29 mostů, několik lávek, 320 schodů a jeden tunel. Trasa vede po kovových žebřících kolem mnoha vodopádů a kaskád nádhernou roklí.

TIPY NA UBYTOVÁNÍ

KUHOTEL RILANO **** WAIDRING

Nádherný resort Kuhotel by Rilano je usazen v malebném údolí Pillersee. V letních měsících místo vítá turisty, cyklisty i každého dalšího, kdy si umí vychutnat horské scenérie a klid. Čtyřhvězdičkový KUHOTEL by Rilano má pokoje s TV s plochou obrazovkou, kabelovou TV a stylovou koupelnu s toaletními potřebami. Tento výjimečný resort nabízí 78 luxusních pokojů a apartmánů.  Hosté zajisté ocení nejen rozsáhlé relaxační prostředí s venkovním bazénem, ale také příjemnou restauraci a rustikální vinný sklípek.

GASTHOF BAD HOCHMOOS **** LOFER

Gasthof Bad Hochmoos je hotel situovaný v obci St. Martin bei Lofer. Nabízí wellness zónu se saunou a krytým bazénem, obojí s volným vstupem, a v celém objektu zdarma dostupné Wi-Fi. Všechny pokoje a apartmá mají balkon, dřevěný nábytek, HD TV s programy Sky Sport a vlastní koupelnu. V hotelové restauraci se podávají klasická jídla salcburské kuchyně.  V hotelu si lze zahrát bowling, pořádají se zde večery s živou hudbou. Za příplatek si mohou hosté v hotelu dopřát slatinné koupele, masáže nebo navštívit solárium.

HOTEL EDELWEISS **** BERCHTESGADEN

Tento mimořádný 4hvězdičkový hotel se nachází v centru města Berchtesgaden a svým hostům kromě luxusního ubytování nabízí také dechberoucí výhled na bavorské Alpy, exkluzivní wellness centrum s bohatou nabídkou služeb, střešní terasu a 3 restaurace. Hotel EDELWEISS Berchtesgaden Superior poskytuje prostorné pokoje zařízené kvalitním nábytkem v klasickém stylu včetně postelí v kingsize velikosti.  Každé ráno se v hotelu Edelweiss podává vydatná snídaně formou bohatého bufetu. K večeři hotel podává pětichodovou servírovanou večeři.

DOPRAVA AUTEM/AUTOBUSEM

Praha - Waidring   427 km / 4 h 55 min (přes - České Budějovice, Linz, Salzburg) 

Praha - Lofer   420 km /  4 h 50 min (přes - České Budějovice, Linz, Salzburg)       

Praha - Berchtesgaden   404 km / 4 h 30 min (přes – České Budějovice, Linz)         

LETECKY

Praha - Salzburg   2 h 45 min | Přestup: Vídeň (Austrian Airlines), Frankfurt (Lufthanza)

Osobní dopravou z letiště:

Salzburg - Waidring   52 km / 0 h 55 min           

Salzburg - Lofer   45 km / 0 h 50 min                     

Salzburg - Berchtesgaden   24 km / 0 h 24 min

Poptávkový formulář

Rafting - teambuilding v Rakousku

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné