Zážitkový teambuilding v Maďarsku - to je hodně muziky za dobrý peníz!

Někdy je třeba vytěžit krásu spojení, a co by mohlo být lepšího než výlet do malebného Maďarska pro firemní teambuilding? Představte si svůj tým, jak společně objevuje kouzlo Budapešti, prochází vinicemi v Egeru nebo si vyzkouší vzrušující vodní sporty na Balatonu. S jeho bohatou historií, úchvatnou kulturou a kouzelným prostředím se stává ideálním místem pro posílení vztahů v týmu a rozvinutí spolupráce. Maďarsko nabízí pestrou paletu možností pro váš nezapomenutelný teambuilding. Od adrenalinových aktivit v horách Matra po relaxaci u termálních pramenů v Budapešti, každý člen týmu najde něco, co rozproudí krev a uvolní mysli. Spojte se s historií v jednom z nejstarších středoevropských měst, Budapešti. Prozkoumejte krásu Královského paláce, záhadné Fisherman's Bastion a historického řetězového mostu. 

AKTIVITY FIREMNÍHO TEAMBUILDINGU

FANTOM MĚSTA BUDAPEŠŤ

Hledejte skrytý poklad a buďte první, kdo ho objeví! Zažijte neobvyklý městský teambuilding. Během nenáročné procházky navštívíte nejen známé turistické atrakce, ale také méně známá místa. Během dne se účastníte nekonvenčních týmových úkolů, které vás aktivně zapojují a poskytují vám fascinující pohled na vybranou destinaci.

ŠKOLA VAŘENÍ - BUDAPEŠŤ

Kulinářský teambuilding v Maďarsku může být nezapomenutelným zážitkem pro vaše týmové spolupracovníky. Prozkoumejte bohatou maďarskou kuchyni a společně se ponořte do přípravy tradičních pokrmů. Vaše týmová práce při vaření nejen posílí komunikační dovednosti, ale také vám umožní objevit jedinečné chutě maďarských ingrediencí.

TEAMBUILDING V HISTORICKÉM CENTRU BUDAPEŠTĚ

Program zaměřený na budování týmu, jehož hlavním cílem je posílit týmového ducha a spolupráci, se soustředí na vytvoření pravidel pro efektivní komunikaci v rámci skupiny. Skrze různé aktivity na podporu týmového rozvoje si členové týmu uvědomují svou vzájemnou propojenost. Tyto aktivity vytvářejí situace, kde je nezbytná koordinace a kolektivní účast všech členů týmu.

JESKYNNÍ JEZERO TAPOLCA
Objevte jedinečný jeskynní systém, který je po většinu roku zatopený a jediná možná prohlídka je s pomocí lodičky.

CYKLISTIKA PODÉL BALATONU
Cyklistické výlety v této oblasti jsou příjemně relaxační a nenáročné. Okolo celého Balatonu a jeho okolí je k dispozici dobře značená síť cyklostezek s mnoha možnostmi zastavení pro koupání, prohlídku památek a případné občerstvení v místních vinařských sklípcích.

VODNÍ AKTIVITY NA BALATONU
Největší slakovodní jezero v Evropě je ideálním místem pro různé vodní aktivity, a to např. speed boat - jízda na člunu, který dokáže plout až 80 km/ za hodinu nebo velmi oblíbeným je také jachting, kde se můžete pořádně zrelaxovat a užívat si okolní krásy z hladiny Balatonu.

PROHLÍDKA V JESKYNI CSODABOGYÓS
V blízkosti města Balatonederics nedaleko Balatonu, v krásném lese Balatonského národního parku, se nachází jeskyně Csodabogyós, která je přísně chráněna a částečně přístupná veřejnosti. Prohlídka této více než 5 km dlouhé jeskyně trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny a zahrnuje poskytnutí speciální kombinézy, přilby a svítilny každému účastníkovi. Tato vzrušující jeskynní expedice vyžaduje nejen odvahu, ale i fyzickou kondici a obratnost.

VINAŘSTVÍ LAPOSA - BADACSONY
Proslulá vinařská oblast Badacsony nabízí širokou škálu vinařství, a mezi nimi se vyniká vinařství Laposa jako jedno z větších. Je ideální pro firemní degustační večery doprovázené cimbálovou kapelou a bohatým rautem. Laposa spojuje tradiční hodnoty maďarského vinařství s moderními technologiemi.

TIPY NA UBYTOVÁNÍ

LION´S GARDEN HOTEL **** BUDAPEŠŤ

Lion's Garden Hotel je ideální volbou pro služební cesty nebo pro odpočinkovou minidovolenou v nejkrásnějším hlavním městě Evropy. Z panoramatických výtahů se naskýtá výhled na 100 let starý dominikánský kostel naproti přes ulici. Hotel se nachází v Budapešti, 350 metrů od Městského parku a 1,4 km od náměstí Hrdinů. Termální lázně Széchenyi jsou vzdáleny 1,8 km od hotelu. Nabízí restauraci a bezplatné wellness centrum. 

AQUAWORLD RESROT BUDAPEST **** BUDAPEŠŤ

Aquaworld Resort Budapest je jedinečný hotel v Budapešti, co se týče poskytovaných služeb: má 309 pokojů a apartmánů, konferenční centrum pro téměř 1 000 osob, vlastní lázně, wellness a fitness, zábavné centrum, více než 1 000 parkovacích míst a navíc se z něj můžete okamžitě vydat do jednoho z největších krytých vodních parků v Evropě, který se jmenuje Aquaworld. Hotel se nachází v severní části Budapešti, na pešťském konci Megyerova mostu. Všechny hotelové pokoje mají nastavitelnou klimatizaci, satelitní televizi, minibar, osobní trezor a připojení k internetu.

HOTEL YACHT WELLNESS & BUSINESS **** SIOFÓK

Hotel Yacht Wellness & Business se nachází na krásném místě přímo u jezera v přístavu Siófok. V roce 2016 byl kompletně zrekonstruován a nabízí prostorné wellness centrum, výbornou kuchyni, elegantně zařízené klimatizované pokoje a apartmá s výhledem na Balaton. V restauraci s  výhledem na zakotvené plachetnice si můžete vychutnat jídla místní i mezinárodní kuchyně. Firemní skupiny mohou využít prostorné bohatě vybavené a flexibilní konferenční zázemí v nejvyšším patře hotelu.

HOTEL KAPITANY WELLNESS **** SÜMEG

Hotel Kapitany Wellness najdete přímo pod hradem Sümeg u silnice 84. Nabízí kompletně vybavené wellness centrum, bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a snídaně formou bufetu. Wellness centrum nabízí krytý bazén v orientálním stylu, parní lázeň, venkovní bazén, jacuzzi a několik druhů saun. Wellness procedury zahrnují léčebné a omlazující masáže, relaxační koupele i různé fitness programy.

DOPRAVA AUTEM/AUTOBUSEM

Praha - Budapešť    526 km / 5 h 00 min (přes Brno, Bratislava, Györ)

Brno - Budapešť    327 km / 3 h 05 min (přes Bratislava, Györ)

Praha – Siofók     500 km / 4 h 57 min (přes Brno, Bratislava, Györ)

Brno – Siofók     302 km / 3 h 20 min (přes Bratislava, Györ)

Poptávkový formulář

Teambuilding v Maďarsku

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné